• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

WinterPvP | Yeni Açıldık | FFaPvP | 1vs1 , MerdivenPvP ve SilahlıPvP Eklenecek ! | 1.8x

Sunucuyu Beğendinizmi?

• Evet

Oylar: 1 25,0%
  • Eh İşte

Oylar: 3 75,0%
  • Kötü

Oylar: 0 0,0%
  • Berbat !

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    4

Unwin687

Odunlara Vur Vur Vur!
29 Mart 2017
38
9
320

winterpvp.jpg

GÖRSELLER
2018-10-11_15.49.04.png

GİRİŞ LOBİSİ
2018-10-11_15.49.09.png

FFAPVP IŞINLANMA
2018-10-11_15.49.12.png

FFAPVP IŞINLANMA(2)
2018-10-11_15.48.09.png

KAPIŞMA ALANI

Sunucu IP -> winterpvp.axitrbilisim.com
Sürüm -> 1.8x

Not : Şöyle yorum atcaklar şu yorumu atmasınlar "Maplarınız çok kötü ve sistemleriniz normal bir pvp sistemi" Ben Zaten Konuda Maplarımız Güzelleştirilecek Diye Yazdım Sistemlerde Zaten Eklenecek :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yetkililer bölümündeki hatayı yeni farkettim :D Özür Dilerim

Konu Tasarımı @Noxy
Ücretsiz hizmetlerden alınmıştır :)

Son düzenleme:

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum
Premium
21
18 Şubat 2018
678
169
390
Burak#9638
BurakOfficials

Not : Şöyle yorum atcaklar şu yorumu atmasınlar "Maplarınız çok kötü ve sistemleriniz normal bir pvp sistemi" Ben Zaten Konuda Maplarımız Güzelleştirilecek Diye Yazdım Sistemlerde Zaten Eklenecek :)

Maplarınız Çok Kötü Normal Bir Pvp Sistemi Bile Denemeyek Kadar , Güzelleştirilecek İse Ozaman Paylaşırsınız Konu Tasarımı Zaten Yok 1Gb Ram Tek Saldırıya Gidebilir Kendi Makinenizi Bilmiyorsunuz Baya İyi

Unwin687

Odunlara Vur Vur Vur!
29 Mart 2017
38
9
320

Maplarınız Çok Kötü Normal Bir Pvp Sistemi Bile Denemeyek Kadar , Güzelleştirilecek İse Ozaman Paylaşırsınız Konu Tasarımı Zaten Yok 1Gb Ram Tek Saldırıya Gidebilir Kendi Makinenizi Bilmiyorsunuz Baya İyi
Evet bunların farkındayız ama Makineyle alakalı bir bilgimiz yok bu doğrudur . Ama Yinede Eleştiriniz İçin Teşekkür Ederim :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu daha detaylı tanıtım olabilirdi mimariler daha gelişmiş olabilir konu tasarımı daha emek ayırabilirsiniz kısaca daha fazla emek gösterir iseniz çok güzel şeyler elde edebilirsiniz :)
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim mimarilerimiz çok güzel değil zaten mimarımız düzeltcek hepsini , emek vericez sunucumuza şuanda silahlıpvp ve merdivenpvp için uğraşıyoruz

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Onaylı Satıcı
8 Şubat 2017
1.257
763
1.390

Gelişmeniz dileğiyle, ama en azından örnek alsaydınız bazı sunuculardan. Çalın demiyorum, ama geliştirin.