Sol Reklam
Sağ Reklam

Windows 10

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mrtcn_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
12
Puanlar
6.410
merhabalar ben windows 10 kullanıcısıyım ve acayip güzel ama tek sıkıntısı oyun videosu çekiyorum çektiğim video kasıyor ama oyunda veya pc de en ufak kasma sıkıntısı yok ne yapmam gerekiyor her şeyi denedim kullandığım program bandicam.
bandicam ayarlarınıda yaptım ama düzelmiyor çok yüksek kalitede video çekemiyorum yardım edecek pc den anlayan kişiler bi el atabilir mi ???

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
merhabalar ben windows 10 kullanıcısıyım ve acayip güzel ama tek sıkıntısı oyun videosu çekiyorum çektiğim video kasıyor ama oyunda veya pc de en ufak kasma sıkıntısı yok ne yapmam gerekiyor her şeyi denedim kullandığım program bandicam.
bandicam ayarlarınıda yaptım ama düzelmiyor çok yüksek kalitede video çekemiyorum yardım edecek pc den anlayan kişiler bi el atabilir mi ???
bu Bilgisiyarın özelliklerinden kaynaklanan bi sorun windows sürümünden değil :D

Mrtcn_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
12
Puanlar
6.410
bu Bilgisiyarın özelliklerinden kaynaklanan bi sorun windows sürümünden değil :D
hayır windows 7 de çok güzeldi windows 10 a geçince böyle oldu yardım edecek birisi yok mu ?

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork

Mrtcn_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
12
Puanlar
6.410

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Maalesef bandicam video çekerken render yapiyor ve bu demektir ki işlemcine, ekran kartına ağır yük biniyor. Sana Tavsiyem Fraps tabi upload hızın en az 1.0mbit olması gerek.

Mrtcn_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
12
Puanlar
6.410
Maalesef bandicam video çekerken render yapiyor ve bu demektir ki işlemcine, ekran kartına ağır yük biniyor. Sana Tavsiyem Fraps tabi upload hızın en az 1.0mbit olması gerek.
bütün programları denedim + galiba windows 7 ye tekrar dönücem xbox dan da olabilir

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Video çekerken görev yöneticisini aç ve performans kısmına bak ne kadar işlemci veya ram kullanılıyor bunları kontrol et. Eğer fazla bir kullanımı yoksa video kaydetme programıyla alakalı bir sorun olabilir.

Mrtcn_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
12
Puanlar
6.410
herkese teşekkürler baya uğraşmadan sonra yapmayı başardım nasıl başardığımı öğrenmek isteyenler için gösteriyim. Resimde gördüğünüz yeri benimki gibi yaparsanız sorununuz düzelecektir
vJ2lNR.png

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Video kare hızı'nıda kontrol etmeyi unutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı