Sol Reklam
Sağ Reklam

Windows 10 Varsayılan tarayıcı nasıl değişir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gokhan11

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
Acode
G770 Windows.png

Merhabalar,

Ben bu laptopta varsayılan tarayıcıyı değiştirmek istiyorum ama bi türlü yapamadım. Bi önceki laptop da windows 7ydi. Windows 10da da vardı arkadaşımda gördüm ama bi türlü yapamadım. Windows 11e çevirince de aynı şekilde olacak mı işlemler? Yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

Biroll

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
BelkiBirol
Bro ayarlar bölümüne gidiyosun. Sistem seçeneğini seçip varsayılan uygulamalara girdikten sonra tarayıcılar bölümü var. Oradan kullanmak istediğin tarayıcıyı seçebiliyosun. Windows 10da bu şekilde. Windows 11de de zaten inceleme videolarından izlediğim şekilde aynen devam ediyor.

RecepKale

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
receppkalee
Eki Görüntüle 186379

Merhabalar,

Ben bu laptopta varsayılan tarayıcıyı değiştirmek istiyorum ama bi türlü yapamadım. Bi önceki laptop da windows 7ydi. Windows 10da da vardı arkadaşımda gördüm ama bi türlü yapamadım. Windows 11e çevirince de aynı şekilde olacak mı işlemler? Yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

tabi Windows 10da arkadaşın dediği gibi yapabiliyorsun. Windows 11de de tarayıcıyı istediğin gibi değiştirebilirsin ben genellikle birden fazla tarayıcı kullanıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı