Sol Reklam
Sağ Reklam

Who am I?

Natre

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
Herkese Merhabalar öncelikle ben Natre foruma bu konuda biraz size kendim hakkında bilgiler verip kendimi size tanıtacağım hadi başlayalım.

Merhabalar Ben Natre 15 yaşındayım Liseye hazırlanıyorum 23 Temmuz 2017'de foruma kayıt oldum fakat forum ile pek alakam yoktu yani çok sık kalamıyordum ama ara sıra bakıyordum tabiki özel mesajlarıma bakarken 2017 yılında benim paketlerimi merak eden insanlar olmuştu az olsa bile olmuştu. benim bu forumdaki asıl mesleğim Pluginer lakin birazda olsa Skripter var diyebiliriz. 3 Çocukdan en küçüğüyüm. Foruma gelmek beni çok mutlu etti çünkü burda güzel insanlar olduğunu duymuştum foruma ilk katıldığımda farklı farklı insanlar bulunuyordu kimisi atarlı konuşur kimisi kibar kimisi kendisini bişey zanneden vs (tabiki burdan birine laf felan atmıyorum.) Minecraft yükledikten sonra foruma kayıt olduktan sonra pluginer evet işte bu dedim benim çalışmam gereken bu olmalı. pluginer olarak işe başlamaya kalktım tabiki bunu biraz eğitim aldıktan sonra kendi çapımda eğitimlerimi biraz ingilizcem olduğundan yabancı bir youtube kanalından öğrenebiliyorum anlamadığım kelimeleri sözlükten veya google çevireden bakıyorum google çeviri yanlış olabildiğinden kendi kullandığım sözlüğüme bakıyorum adamı sürekli izleyerek hangi eklentilerin hangi şekilde çalışdığını kavradım daha sonra diyer eklentileride izleyerek hepsini kavradım ve adamın bütün videolarını izledim. daha sonra foruma bu hesabı değil ama başka bi hesap açmıştım fakat o hesaba bayadır girmemiştim ve ismi olsun şifresi olsun epostasını bile unuttum. Natre ismini peki nerden buldum veya nasıl unutmadım diye sorarsanız Natre isminin ne olduğunu öğrendiğinizde biraz komiğinize gelebilir fakat benim hoşuma gitti Natre benim adımın tersi şu şekilde diye söylemeyeceğim umarım anlamışsınızdır. forumdada eski unuttuğum hesabım ile yardımlar almaya başladım örneğin şu eklentide şu sorunu yaşıyorum nasıl çözerim gibi sağolsun birisi sürekli bana yardım çabası içindeydi ve benim gelişmemi sağladı bu yüzden sana çok teşekkür ederim. @IrfanDmn yardım konularına elinden geldiği kadar yardım eden birisidir ayrıca güvenilir,terbiyesini bozmaz, güzel bir insandır. gelelim Skript bilgisini biraz da olsa nerden öğrendim skript bilgilerini youtubeden biraz video izleyerek bölümleri sürekli izledim 1. bölüm 2. bölüm vs. bölümler bitince forumda paylaşılan skriptlerin nasıl yapıldığını çözdüm tabi hepsini çözdüm felan demiyorum :D daha sonra bende bir skript yapmayı denedim denediğim bu skript de ise yöresel tatların oluştuğu bir skript yaptım forumda olmayabilir bu yüzden isim vermeyeceğim ne yapdığımının. önce bir menu ile bu yöresel tatların alınmasını sağladım komut ile örneğin /yöreseltatdagit bu komutu yazdığımda herkese 1 adet bir yöresel yemek dağıtıcak. herşeyi ayarladıktan sonra denedim ve test ettim güzel çalışıyordu. tabi pluginer olmadan öncede bunuda söylim ilk hemen başlamadım ilk Paket editlemekten başladım çok fazla çabaladım Profesyönel olasıya kadar tabi şuan da benden kat kat Profesyönel insanlardan profesyönelim demiyorum yanlış anlaşılmasın Profesyönel olamasamda kendime göre bir profesyönelliğim var zaten neyse. benden duyacaklarınız bu kadardı sormak istediğiniz sorular var ise sorabilirsiniz yoksa canınız sağolsun teşekkürlerimi sunuyor iyi forumlar diliyorum noktalama hataları için kusura bakmayın.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Bol bol imla hataları seziyorum burada :D MC-TR'ye tekrardan hoş geldin Natre!

Natre

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi

Natre

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
la ben o kadar iyi birisi değilim :'D:'D Benim adım EgoDmn :8

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Hey bro , Firstly welcome to Mc-Tr. And my idea is your diction is low but you improve it.
Finally, we know to English , no need to ridicule.
:D

Have a fun!

Natre

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
la ben o kadar iyi birisi değilim :'D:'D Benim adım EgoDmn :8

Sana bir sır vermemi ister misin?

I R F A N L A N D I N ! :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hey bro , Firstly welcome to Mc-Tr. And my idea is your diction is low but you improve it.
Finally, we know to English , no need to ridicule.
:D

Have a fun!

Thanks
I did not make fun of.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı