Sol Reklam

WeydeyEfendi - Ücretsiz Sunucu Tanıtım Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WeydeyEfendi

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
0
hosgeldiniz.png

kurallar.png
(Rigin gözlerinde hata olduğunun farkındayım psyi kapattıktan sonra gözüme çarptı :/ )

sistemlerimiz.png

sunucudangörseller.png

yetkilikadromuz.png

Yorumlarınızı bekliyorum benim için gayet önemliler.

Dosya.tc
Virüstotale yüklerken %40'ta takılı kaldığından dolayı yüklemedim yarın tekrar deneyeceğim.

Thurster

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Thurster#6604

Elmaslar
52
Puanlar
2.370
İlk yapımın olarak farzediyorum.
İlke göre ortalama bir tasarım. Fakat arka planın üstüne sadece yazı yazılmış gibi duruyor. Font seçimlerine biraz dikkat edebilirsin. Ortalamayı tam yapamamışsın gibime geldi. Sistemler kısmı ilke göre güzel denilebilir. Kutucukların arkasına opaklığını kısıp sistem adını veya ikon koyabilirsin. Tabi klasik olmamak gerek.
Diğer Tasarımında kendini geliştireceğine inanıyorum.
Başarılar​

BarkınÇağan

I don't know.

Discord:

BarkınÇağan#4776

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
Yalova | Çınarcık
Fontlar konusunda daha iyi tercihler yapman lazim ve daha goze hos gelen baska bir tema uzerinde calisabilirsiniz

WeydeyEfendi

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
0
İlk yapımın olarak farzediyorum.
İlke göre ortalama bir tasarım. Fakat arka planın üstüne sadece yazı yazılmış gibi duruyor. Font seçimlerine biraz dikkat edebilirsin. Ortalamayı tam yapamamışsın gibime geldi. Sistemler kısmı ilke göre güzel denilebilir. Kutucukların arkasına opaklığını kısıp sistem adını veya ikon koyabilirsin. Tabi klasik olmamak gerek.
Diğer Tasarımında kendini geliştireceğine inanıyorum.
Başarılar​
Fontlar konusunda daha iyi tercihler yapman lazim ve daha goze hos gelen baska bir tema uzerinde calisabilirsiniz
Değerli yorumlarınız için teşekkürler ileri ki çalışmalarımda bunların hepsini göz önüne koyacağım.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açık konuşmak gerekirse tasarımını beğendim fakat yazı tipleri hiç hoşuma gitmedi. Bu hatanı giderebilirsen çok daha hoş tasarımlar çıkar.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Göze pek güzel durmuyor çerçeveleri ve fontları düzeltmen gerekiyor.Sunucudan görseller kısmını küçük yapmışsın onu en sona koyup genişletebilirsin.Ücretsiz olarak daha iyileri bulunuyor tabiki ancak eline sağlık.

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Yazı tipi hoş gelmedi ama ilke göre bence çok iyi olmuş başarılar dilerim.

WeydeyEfendi

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yazı tipi hoş gelmedi ama ilke göre bence çok iyi olmuş başarılar dilerim.
Göze pek güzel durmuyor çerçeveleri ve fontları düzeltmen gerekiyor.Sunucudan görseller kısmını küçük yapmışsın onu en sona koyup genişletebilirsin.Ücretsiz olarak daha iyileri bulunuyor tabiki ancak eline sağlık.

Açık konuşmak gerekirse tasarımını beğendim fakat yazı tipleri hiç hoşuma gitmedi. Bu hatanı giderebilirsen çok daha hoş tasarımlar çıkar.
Gayet iyi olmuş
Değerli yorumlarınız için teşekkürler bir sonra ki tasarımımda bunları değerlendireceğim.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Yetkili kadrosunda bulunan fontlar güzel olmuş sistemler kısmını 4x4 yerine 3x3 e düşürüp kutuları büyütürsen daha iyi olur sistemlerle ilgili 1 cümlelik açıklama yapılacağı için hem sığacaktır hemde göze güzel görünecektir

WeydeyEfendi

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yetkili kadrosunda bulunan fontlar güzel olmuş sistemler kısmını 4x4 yerine 3x3 e düşürüp kutuları büyütürsen daha iyi olur sistemlerle ilgili 1 cümlelik açıklama yapılacağı için hem sığacaktır hemde göze güzel görünecektir
Değerli yorumun için teşekkürler.

RisusLite

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

JustEnes#8297

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
JustEnes
yazı fontunu degiştirirsen dha guzel olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı