• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Websend Bağlantı Sorunu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atakan Erenel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Merhaba MC-TR,
W7DX2L.png

jy6qzJ.png

Yukardaki fotoğrafta gördüğünüz gibi bağlantı hatası alıyorum, hata mı yaptım? Anlamadım, bir türlü. Bir de siz kontrol edip bana geri dönerseniz sevinirim. Yardıma ihtiyacım var.

BloodyX

Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş.
Premium
Emekli
Elmaslar
1.698
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
Geldim geldim :D hocam sunucu hub yoksa 1 sunucu
Ek olarak altaki configi deneyin
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
89
Puanlar
8.970
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Sanırım HUB mu yoksa 1 tane mi sunucu var diye sormak istemiş.

Ayrıca şu videoya da bakabilirsin.

İzleyeli bir süre geçti tam hatırlamıyorum ama tüm ayarların doğru şekilde yapıldığından emin misin?

Hub ise belki de WebSend'e bağlanmayı engelleyen BungeeCord olabilir bunları bir araştır.

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
89
Puanlar
8.970
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Şöyle ki tam olarak neden bağlanmadığı belli değil bu yüzden kesin çözüm şudur diye kimse söyleyemez. Site kodlaması size aitse veritabanından gelen hatayı boş bit sayfaya yazdırmayı deneyebilirsin

Irfan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
6.460
Yer
Offenburg
Minecraft
Kodlama biliyorsan kendin yeniden bir script yaz basit birtane formsuz. Öyle test et eğer oluyorsa oluyordur :)
Ekleme: Not: eğer internet üzerinden iki farklı server ile yapıyorsan örneğin site başka bir bilgisayarda ,serverde senin bilgisayarında o zaman o ALTPORT yazan yerdeki portu modemden açmanız gerekebilir.

Atakan Erenel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı