Sol Reklam

WEB SİTE

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Arkadaşlar selam,instagram üzerinden takipçi satışı yapacağım.Bunun için bir sitenin düzenlenmesini istiyorum.Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek var mı ?

ÖDEME SİSTEMİ İSTEMİYORUM.

Toxic

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Ücretsiz panel scriptleri var elbette fakat bir çoğu hatalı,büyük bir site lazım diyorsan ya sen yaz ya da para ile yaptır.Satış yapabilmen için user lazım,user botu ayarla ya da user satılıyor internetten para ile de alabilirsin veyahutta google'dan gerekli dork'ları aratarak açıklı siteden çekebilirsin fakat bir çoğu patlak olur bu yolda sana başarılar diliyorum.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Ücretsiz panel scriptleri var elbette fakat bir çoğu hatalı,büyük bir site lazım diyorsan ya sen yaz ya da para ile yaptır.Satış yapabilmen için user lazım,user botu ayarla ya da user satılıyor internetten para ile de alabilirsin veyahutta google'dan gerekli dork'ları aratarak açıklı siteden çekebilirsin fakat bir çoğu patlak olur bu yolda sana başarılar diliyorum.

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim,Öyle büyük bir site istemiyorum,kendim yazmayı bilseydim keşke :D.Web site yazdırmak ne kadar ?

(Sanırım bu konuda bilgilisin DC adresini verirsen ordan konuşabiliriz istersen)

Toxic

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Discord: İ-4 [Jessy]#5641 bana burdan ulaşabilirsin.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
SMM PANEL almanı öneririm googleye aratırsan bulursun,
biraz pahalı olabilir ama son sistem kodlanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı