Sol Reklam

İnceleme Watch Dogs Legion - İlk Ön İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Watch-Dogs-2.jpg

Watch Dogs Legion - İlk Ön İnceleme
Birileri yeni oyun serisi mi dedi? Tam doğru yerdesin!
Selamlar, bugün sizlerle birlikte Watch Dogs Legion oyunu hakkında konuşacağız. Bahsedeceğimiz oyun henüz çıkmadan daha doğrusu tanıtımı bile çıkmadan Reddit platformunu hatta oyun dünyasını birbirine karıştırdı. Bahsettiğimiz bu oyun hakkında son gelişmeleri konumuzda şimdi açıklamaya başlayalım. İyi okumalar..

wd1.jpg

Watch Dogs Legion İnceleme Ve Ön Sipariş
Video oyun geliştiricisi ayrıca oyunun yayıncısı olan Ubisoft ve Watch Dogs geliştiricileri oyunun çıkacağını Resmi Twitter hesaplarından geçtiğimiz günlerde doğruladı. Bu haber ile birlikte birçok oyun içerisinde sızıntı ve dedikodular çıktı. Bu olay hali ile oyun dünyasını birbirine kattı. Watch Dogs Legion oyunun Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılmasından sonra hayatı alan Londra şehrinde geçeceği ortaya çıktı. Bununla birlikte bir bilgi daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda Amazonun resmi sitesinde oyun 58 pound fiyatında ön siparişe çıkmıştı. Birkaç gün sonra ise Amazon şirketinin resmi sitesinde ön sipariş kaldırılmıştı. Ubisoft şirketinin duyurdu haber ile birlikte bu oyun Watch Dogs serisinin 3. oyunu olacak. Bahsettiğimiz bu oyun hakkında bilgiler daha çok yeni olduğu için fazla bilgi sahibi değiliz. İncelememizin sonuna geldik.

ihsm9iXwSNJu2CK2TB5oM8.jpg

Watch Dogs Legion Tanıtım Videosu
Oyunun çıkağını resmi olarak bildirdiği yazının altında kısa bir tanıtım videosu var.
Şu anlık oyunun tanıtım yok, eğer isterseniz bu gizemli videoyu aşağıdan izleyebilirsin.

73373

Watch Dogs Spoiler Videosu
Bu oyun hakkında bütün söylentileri ve bilgileri açıklayan kısa videoyu izleyebilirsiniz.

Watch Dogs Legion Çıkış Tarihi
Henüz bahsettiğimiz oyunun çıkış tarihi maalesef oyun yeni duyurulduğu için şu anlık tam belli değil. Fakat 2019 yılının son aylarına doğru oyunun satış raflardan olması bekleniyor. 10 Haziran tarihinde Ubisoft E3 basın salonunda gerçekleşen canlı yayın ile bu oyun resmi olarak tanıtıldı. Aşağıya koyduğum videodan oyunun tanıtım videosunu daha net bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu yazı hakkında düşüncelerinizi konumuzun altında bulunan yorum kısmında düşüncelerinizi belirtin.

Watch Dogs Legion Oyunun Yayınlanacağı Platformlar
Yeni çıkacak bu oyun Playstation 4 konsollarında kesin olarak yayınlanacak. Steam, Xbox One, Xbox 360, Microsoft ve Google Stadia platformlarında oyunun olup olmayacağı henüz şu anlık belli değil. Birkaç ay içinde oyunun yayınlanacağı platformlar oyunun temsilcisi ayrıca video oyun geliştiricisi Ubisoft şirketi tarafından resmi olarak sitesinden duyurulabilir.

Cs27bXBGecHazmPcY5R3HX.jpg

Watch Dogs Legion Oyunu Hakkında Bilgiler
Tam olarak doğrulu kesin olmamakla beraber yeni çıkacak oyunda bütün NPC'leri kontrol edebileceğimiz hakında söylentiler oyun dünyasında geziniyor. Eğer bu söylentiler gerçek olursa oyunun geçeceği oyun dünyasında istediğimiz bir NPC'yi oyun içerisinde kontrol edebilmemize sağlayacaktır. Geçtiğimiz günlerde ise Amazon şirketinin Ukrayna sitesi yanlışıkla Watch Dogs Legion oyununu listeledi. Listedeği bu sayfada kısa yazılı bir tanıtım geçiyordu. Bu yazı içerisinde oyunun Londra şehrinde geçeceği ve oyunun ismi Watch Dogs Legion olacağı kesin olarak doğrulandı. Amazon şirketi tarafından yanlışıkla sızdırılan bu bilgi Jason Schreier yaptığı açıklama ile birlikte bu dedikodu olan bilgiler doğrulandı.

jM9mcGPFUW7enF2kUwXp6C.jpg

Watch Dogs Legion Oyun Fiyatı
Henüz oyunun fiyatı belli değil. Amazon şirketine bağlı olan Ukrayna Amazon sitesi yanlışıkla oyunu listelemişti. Bu oyunun 58 pound olduğu görülmüştü. Günümüzün dövizi ile birlikte oyun 425,32 TL yapıyor. Oyunun bir önceki oyunları ise 75,50 liradan oyun paketleri ile birlikte 300 liraya kadar değişiyordu. Bu oyunun ortalama 350 lira civarlarında olması bekleniyor. Bu yazıda gördüğünüz fiyat tablosu hakkında olan düşünceleriniz nedir? Yorum kısmında mutlaka belirtmeyi unutmayın.

Watch_Dogs_Legion.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Gerçekten çok güzel bir oyun olmuş. Özellikle open world ambiyansı oyuna çok başarılı bir şekilde aktarılmış. GTA severler mutlaka bu oyunu sevecektir

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Watch dogs serisi hiçbir zaman hakettiği yeri alamadı ve alamayacak maalesef. GTA diye tutturan kitle GTA 5 oynamaya devam edecek.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten çok güzel bir oyun olmuş. Özellikle open world ambiyansı oyuna çok başarılı bir şekilde aktarılmış. GTA severler mutlaka bu oyunu sevecektir

Grand Theft Auto V adlı oyunun büyük hayranı olarak bu oyunun eski serilerini oynamaktan zevk alıyorum. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

Watch dogs serisi hiçbir zaman hakettiği yeri alamadı ve alamayacak maalesef. GTA diye tutturan kitle GTA 5 oynamaya devam edecek.

Bence her ikisi de güzel oyun fakat GTA 5 bana modlarıyla daha sadık geliyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı