• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haritaların Devamı Gelsinmi?

• Gelsin

Oylar: 12 80,0%
  • Kalsın

Oylar: 3 20,0%

• Oy Verenler
    15
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SreaN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Merhabalar Dostlarım.
Kesinlikle Kendi Yapımım Olmayan ve Yapımcısı @Majoras Olan Lapis Mapini Sizlere Tanıtacağım.

-

jyNWMn.png

-

2Jo9dj.png

-

EPARL8.png

[HIDE] İndirme Linki :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Virus Testi :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
[/HIDE]​

Vetter

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Güzel, ileride seni daha iyi yerlerde görmek isteriz.

SreaN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Eleştiriniz İçin Teşekkür Ederim Özel Mapta Yapıyorum Bu Sadece Tek Bir Bölge Bir Sorunuz Olursa Her Daim MC-TR'deyim :melek:<3[DOUBLEPOST=1520125077,1520125046][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Eleştiriniz İçin Teşekkür Ederim Özel Mapta Yapıyorum Bu Sadece Tek Bir Bölge Bir Sorunuz Olursa Her Daim MC-TR'deyim :melek:<3

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi

Discord:

UsainSrht#4957

Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
bu mapı kesinlikle biryerde gördüm.
(link başka forumda olduğu için mc-tr gitmeyi engelliyor.)
ve buda haritadaki satış yerleri dikkatli bakarsanız aynı olduğunu görürsünüz.
images

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
580
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
(Ç)alıntı map alıp, ben yaptım demek doğru olmuyor. Bir daha ki sefer daha dikkatli olursunuz. Aynı Map bulunuyor; çok az değişikliğe gidilmiş.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
İnsanların yaptığı işi alıp, paylaşınca ve ayrıca "Ben yaptım" ibaresini kullanınca elinize ne geçiyor bilmiyorum. İyi ya da kötü olsun, kendin yap, paylaş. Bu kadar zor bir şey değil. Sadece biraz hayal gücü gerektiriyor. Eğer bu hayal gücü sende yok ise o zaman bu işlere hiç girme.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Dostum @SH4D Haklı ben yaptım demektense ben yapmadım diyebilirdin alıntı diyebilirdin.

Krofessional

★M. KEMAL ATATÜRK∞∞
Elmaslar
32
Puanlar
8.810
Yer
İzmir
Minecraft
Alıntı map.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
275
Puanlar
14.030
Buyurun, bu da yaparken kullandığım modern texture pack.
4aVNr4.png

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
942
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
Beyler adam zaten konuda belirtmiş yapmadığını :)

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
275
Puanlar
14.030
Konuyu rapor ettim benim yaptığıma dair, şu an ki hali yetkililer tarafından düzeltilmiş hali. Eski içerikte ise "Kesinlikle kendi yapımım olan" yazıyordu.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
69
Puanlar
13.675
Minecraft
Sunucumda kullanıcam.

GardiyaN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı