• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

♣♣♣WarCry♣♣♣[Faction/Banka Sistemi/Balikci/İskele/(SkyBlock Yakında Eklencek) Buyrun Gelin :)

Saltan1454

Birisi mi Spawnlandı?
10 Ekim 2014
0
0
310

Merhaba arkadaşlar yeni açtığımız faction sunucusuna gelmek istermisiniz

Gelmek istiyorsan altaki server bilgilerini oku ve servere katıl......

Ram: 4GB
Kapasite:24 Artıcak
Alımlar:Reklamci.

Skype:Alp.Saltan Aratınca Böyle Cıkar NexoCity Diye Yazar.

Size Gün İçi %100 Destek Sağlayan İlgili Yönetici Ekibimizle Hep Yanınızdayız Hertürlü Sıkıntınıza Birlikte Çözüm Buluyoruz.

Sunucu IP===>>> Mc.CryCity.Net
Sunucu IP===>>> Play.CryCity.Net
Sunucu IP===>>> WarCry.Nitrado.Net
Spawn:

Hammadde:

Orman:

Arsalar:

Event:

Market:

Lapis:

Maden Event:

Ercan Erdem

Altın Benim Yeni Sevgilim
26 Mayıs 2014
439
196
1.190

Güzel bir sunucu , başarılar.

mazlum2143

Odunlara Vur Vur Vur!
25 Nisan 2014
48
24
340

Senin Burda Konuşma Amacın Altındakı Reklamındır Unutma Konuya Mesaj Atıpta Durma Atıcaksanda Emegımıze Saygı Vererek AT.
Öncelikle şu iftira atmandan dolayı seni kınıyorum eleştriye açık bir topluluk burası ne alaka imzamdaki resim server berbat olur kimse gelmez iyi olur reklam vermesende gelir !

Saltan1454

Birisi mi Spawnlandı?
10 Ekim 2014
0
0
310

Öncelikle şu iftira atmandan dolayı seni kınıyorum eleştriye açık bir topluluk burası ne alaka imzamdaki resim server berbat olur kimse gelmez iyi olur reklam vermesende gelir !
YA Tamam Boş Yapma Uzatma Benim Konuma Mumkunse Bişey Yazma.[DOUBLEPOST=1429787052,1428829948][/DOUBLEPOST]Server Hala Guncell Gel Yerini Al