Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR'yi beraber inşa edelim: Gelişim Günleri
    Gelişim Günleri nedir, ne anlama geliyor? Gelişim günleri siz, değerli forum üyelerimizin ve biz, yetkili ekibimizin fikirleri doğrultusunda gelecek olan yeni yenilikler, güncellemeler ve düzenlemeler getireceğimiz, yoğun bir şekilde çalışarak geçireceğimiz birkaç ay. Gelişim Günleri ile alakalı konuya erişebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

vud / Professional Terraform Mimar'ı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RobityVud

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

VUD#7125

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
vud
Herkese merhabalar, ben vud ilk öncelikle forum kullanmaya yeni başladım, amatörlüğüm için özürlerimi sunarım.

10 yıl'a aşkın süredir minecraft oyununu oynamaktayım 5 yıl içerisinde ise Minecraft Terraria / Terraform / Medieval, mimarlığı yapmaktayım bir kaç büyük projede çalıştım, şuan minecraft java edition sunucularında mimarlık görevini üstlenmek istiyorum, eğer sunucunuzda mimar eksiğiniz varsa ben vud'u çağırabilirsiniz,

İletişim Bilgileri:

[email protected]

sinyorelder

Soğan kokuyo aga... aga?
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
684
Puanlar
8.135
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Daha hızlı iletişime geçmek için discord adresim: KollariSwain#2492 eklerseniz detayları konuşalım :)

T

Tema

Ziyaretçi
Herkese merhabalar, ben vud ilk öncelikle forum kullanmaya yeni başladım, amatörlüğüm için özürlerimi sunarım.

10 yıl'a aşkın süredir minecraft oyununu oynamaktayım 5 yıl içerisinde ise Minecraft Terraria / Terraform / Medieval, mimarlığı yapmaktayım bir kaç büyük projede çalıştım, şuan minecraft java edition sunucularında mimarlık görevini üstlenmek istiyorum, eğer sunucunuzda mimar eksiğiniz varsa ben vud'u çağırabilirsiniz,

İletişim Bilgileri:

[email protected]
Tema#1537 Discord üzerinden detayları konuşabiliriz.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
513
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Bloody#9635 ekleyebilir misin, detaylı şekilde konuşmak isterim.

| BeyazPolis |

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
468
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Türkiyedeki ortalama serverların kalitesinin üstünde bir sunucuyla çalışmak isterseniz
Discorduma davet ederim BeyazPolis#1044

Tamamen baştan kodladığımız bir sunucumuz var. Riskli proje değil. Çoğunluğun sevdiği ancak Türkiye'de kalitelisi olmayan OPFaction. Ortalamanın altında sunucular bile +50 alıyor bu oyun modu ile.

kazmiyaskon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

quageld

Elmaslar
35
Puanlar
9.020
Yer
Bursa
Minecraft
Quageld
Eğer hala çalışabileceğiniz bir sunucu arıyorsanız discordum Eness#1111

Are Ame

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
2.055
Hala boşta veya şu an bulunduğu yerden sıkıldıysan; büyük projemiz olan WorldOnline sunucusu üzerindeki safezonelar, dungeon buildleri vb. için sürekli ,ücretli ekip arkadaşımız olabilirsin.
-
İletişim bilgim, profilimde var .
-Sunucu ve başvuru detayı için, forum da, yetkili alım da ki konumuzu iyice okuyabilirsin. Ben Arley, yaşım:20 . :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı