Sol Reklam
Sağ Reklam

vud / Professional Terraform Mimar'ı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RobityVud

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

VUD#7125

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
vud
Herkese merhabalar, ben vud ilk öncelikle forum kullanmaya yeni başladım, amatörlüğüm için özürlerimi sunarım.

10 yıl'a aşkın süredir minecraft oyununu oynamaktayım 5 yıl içerisinde ise Minecraft Terraria / Terraform / Medieval, mimarlığı yapmaktayım bir kaç büyük projede çalıştım, şuan minecraft java edition sunucularında mimarlık görevini üstlenmek istiyorum, eğer sunucunuzda mimar eksiğiniz varsa ben vud'u çağırabilirsiniz,

İletişim Bilgileri:

[email protected]

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Daha hızlı iletişime geçmek için discord adresim: KollariSwain#2492 eklerseniz detayları konuşalım :)

T

Tema

Ziyaretçi
Herkese merhabalar, ben vud ilk öncelikle forum kullanmaya yeni başladım, amatörlüğüm için özürlerimi sunarım.

10 yıl'a aşkın süredir minecraft oyununu oynamaktayım 5 yıl içerisinde ise Minecraft Terraria / Terraform / Medieval, mimarlığı yapmaktayım bir kaç büyük projede çalıştım, şuan minecraft java edition sunucularında mimarlık görevini üstlenmek istiyorum, eğer sunucunuzda mimar eksiğiniz varsa ben vud'u çağırabilirsiniz,

İletişim Bilgileri:

[email protected]
Tema#1537 Discord üzerinden detayları konuşabiliriz.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Bloody#9635 ekleyebilir misin, detaylı şekilde konuşmak isterim.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Türkiyedeki ortalama serverların kalitesinin üstünde bir sunucuyla çalışmak isterseniz
Discorduma davet ederim BeyazPolis#1044

Tamamen baştan kodladığımız bir sunucumuz var. Riskli proje değil. Çoğunluğun sevdiği ancak Türkiye'de kalitelisi olmayan OPFaction. Ortalamanın altında sunucular bile +50 alıyor bu oyun modu ile.

kazmiyaskon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

quageld

Elmaslar
35
Puanlar
6.520
Yer
Bursa
Minecraft
Quageld
Eğer hala çalışabileceğiniz bir sunucu arıyorsanız discordum Eness#1111

Are Ame

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
2.055
Hala boşta veya şu an bulunduğu yerden sıkıldıysan; büyük projemiz olan WorldOnline sunucusu üzerindeki safezonelar, dungeon buildleri vb. için sürekli ,ücretli ekip arkadaşımız olabilirsin.
-
İletişim bilgim, profilimde var .
-Sunucu ve başvuru detayı için, forum da, yetkili alım da ki konumuzu iyice okuyabilirsin. Ben Arley, yaşım:20 . :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı