Sol Reklam

Bulundu VOTE PLUGİNİ!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

adri3n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

adri3n#1284

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
adrienn
arkadaşlar selam 1.8x serverimda votifier ve rewardvoting kullanıyorum votifier çalışıyor fakat rewardvoting birisi oy verince chate yazıyor ama istediğim kasa anahtarını vermiyor, acaba birisi configini yapıp atabilir mi? crazycrates kasa pluginini kullanıyorum vote kasa anahtari

F

Furkan Doğan

Ziyaretçi
arkadaşlar selam 1.8x serverimda votifier ve rewardvoting kullanıyorum votifier çalışıyor fakat rewardvoting birisi oy verince chate yazıyor ama istediğim kasa anahtarını vermiyor, acaba birisi configini yapıp atabilir mi? crazycrates kasa pluginini kullanıyorum vote kasa anahtari
Config'de ödülü vermek için komut girilebilen bir satır bulunuyor, oraya komutu yazdınız mı?

adri3n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

adri3n#1284

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
adrienn
F

Furkan Doğan

Ziyaretçi

adri3n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

adri3n#1284

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
adrienn
Girilen komut nedir?
cc give p vote 1 {username} bunu denedim aynı şekilde sonra bunu'da denedim crazycrate give p vote 1 {username} acaba bunun configini editleyip atabilir misin bana ya yanlış birşeyler olmalı rica etsem.

F

Furkan Doğan

Ziyaretçi
cc give p vote 1 {username} bunu denedim aynı şekilde sonra bunu'da denedim crazycrate give p vote 1 {username} acaba bunun configini editleyip atabilir misin bana ya yanlış birşeyler olmalı rica etsem.
Bilgisayarım arızalı maalesef, komutu {username}'yi %s yaparak dener misiniz?

* %s% değil %s

adri3n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

adri3n#1284

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
adrienn
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı