Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu (Vivala Network) Minecraft Projemiz İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevucia

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Sevucia#0001

Elmaslar
1
Puanlar
2.200
Minecraft
Sevucia
Selam,

2015 tarihinden 2017 yılına kadar kesintisiz oyunculara hizmet sunduk. Bizi kıskanan bazı topluluklar ile başa çıkmaya çalıştık, başardık. Bazı önemli sebeplerden dolayı sunucuyu kapatmaya karar verdik. Sizlere 3 yıl kesintisiz bir şekilde hizmet verdik. Şimdi, burada bu sözü tekrardan sizlere veriyorum. Sunucumuz uzun soluklu ve oyuncu topluluğuna ses getirecek bir sunucu olacak.

2017 yılından sonra farklı Minecraft projelerinin içerisinde bulundum. Son iki-üç aydır Minecraft ile bir bağlantım yoktu. Piyasada hangi sunucular var, hangi sunucular popüler hiç bir bilgim yok. Aslında açık konuşmak gerekirse hangi sunucu popüler beni ilgilendirmiyor. Sunucuyu açtıktan sonra bir numara her zaman, her daim biz sunucuyu kapatana kadar biz olacağız. Ekibimiz iddialı, ekipte şuan 7 kişiyiz. Sadece Minecraft projesi ile ilgilenemiyoruz, bu sebepten dolayı bizlere katkıda bulunabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Sadece üç tane şartım var.
• Çalışan bir mikrofona sahip olması.
• Discord kullanması ve aktif olması.
• Olgun bir yapıya sahip olup, saygılı olması.

Sunucuya ortak aramıyorum. Sunucumu HUB sunucu yapmayı planlıyorum. Elimde şuan iki tane 16 GB ram ve 4 çekirdek işlemciye sahip makine var.
Aslında Moderatör, Builder veya Rehber arıyorum tarzı bir kelime kurmak istemiyorum. Kendini bizlere kanıtlayan kişilere gerekli yetkileri vermeyi planlıyorum. Sunucuya gerçekten katkısı olacak kişilere ihtiyacımız var.

Discord: Sevucia - GameXP.com#0001

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı