Sol Reklam

VitoNetwork Projem - $ Walter White

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Walter White

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Beyazıt#9857

Elmaslar
6
Puanlar
0
Hepinize merhaba MC-TR ailesi!

İş yapmadan önce size kendimden bahsedeyim. İsmim Beyazıt uzun zamandır Minecraft oynuyorum ve günümüz sunucularında kalite diye bir şeyin bulunmadığını sadece para için yapılıp 1-2 ay sonra kapatıldığını fark ettim.Benim istediğim şey kalite, kalite sunucumuzda her konuda olacak bundan emin olabilirsiniz.Yönetim ekibinden, pluginlere ve haritalara kadar kaliteli bir sunucu çıkarmaya çalışacağım.

ayrac.png

Sunucu Hakkında Planlarım

Sunucuyu HUB yapmayı planlıyorum. İlk önce OPSkyblock - Faction şeklinde başlangıç yapıp daha sonra çeşitli oyunlar eklenecek.

Diğer sunucu yetkili ekibiyle alakamız olmayacak. Üslubu düzgün, konuşmayı bilen ve anlayışlı yönetim kadrosu toplanacak.

Hile, macro tarzı 3. parti yazılımlara asla geçit vermeyeceğiz.

Lagsız ve kesintisiz bir oyun sunmayı planlıyoruz.

Sunucumuzda dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz FPSBoost Texture pack tarzı işlemler olacak.

ayrac.png

Yönetim Kadrosunda İstediğimiz Özellikler

Hangi pozisyonda olursanız olun saygılı, üslubu düzgün ve noktalama işaretlerini düzgün kullanmanız gereyor.

Oyunculara karşı anlayışlı olmanız gerekiyor.

Sunucuyu eğlenceden çok bir iş gibi görmeniz gerekiyor.

ayrac.png

Yönetim Kadromuz

Şef: Sunucuda yönetim kadrosunun şefidir.Sunucu yönetimini düzenler, denetler.Sunucu içinde bugları düzeltir.Minimum 18 yaşında olmanız ve tecrübenizin olması gerekir.

Destek Ekibi: Oyun içi & Discord destek ekibidir.Oyuncularla ilgilenip soru veya sorunlarını çözmeye çalışacaksınız.Minimum 16 yaşında olmanız ve zamanınızın bol olması gerekir.

Tasarımcı: Sunucu logosu, konu tasarımı gibi işlerle uğraşacaksınız.Minimum 2 yıllık tecrübeniz olması ve en az 3 tasarımı demo olarak göndermeniz gerekir.

Mimar: Sunucu içi yapı ve tasarımlarla uğraşacaksınız. Genel mimari komutlarına hakim olmanız, en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmanız ve bize 1 adet mimarinizi demo olarak göndermeniz gerekir.

Reklam Ekibi: Kesinlikle başka sunuculara gidip reklam yapmayacaksınız. Kendi grubunuz varsa veya bir kitleye sahipseniz bu role başvurun.

ayrac.png

Bana Ulaşmak İçin

Ortaklık, sponsorluk veya başvurular için aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Discord: Beyazıt#9857

E-Mail: [email protected]

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı