Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
Konu tasarımınız çok hoşuma gitti ellerine sağlık fakat yazı stili bazı yerlerde sönük kalmış değiştirirsen daha da hoş duracağını düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Asfaltın üstüne rastgele şekiller fırlatmışsın gibi. Bence bu tarz karmaşalara pek yanaşma, hoş durmuyor. Daha az şekil kullan, gerekmedikçe çizgi atma. Eğer atıyorsan da ya içerikten uzak olsun yada arkaplanda hafif dursun. Bu şekilde cidden gözlerimi ağrıtıyor.
kıskandım demiyonda

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
çok komik ya :ayaya:
gülme sende ??

adam emeğiyle gayet kaliteli bir tasarım çıkarmış ortaya. süsü az diyosun,reis konu tasarımın özelliği zaten çekici olmasıdır sen şimdi 1 2 günlük çalışmanla o konu tasarımını yapabilir misin ? yapamassın tabikide bende yapamam. Adamın yıllık tecrübesiyle çıkardığı bir tasarım yani kötü olmuş demen biraz canımı sıktı.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
gülme sende ??

adam emeğiyle gayet kaliteli bir tasarım çıkarmış ortaya. süsü az diyosun,reis konu tasarımın özelliği zaten çekici olmasıdır sen şimdi 1 2 günlük çalışmanla o konu tasarımını yapabilir misin ? yapamassın tabikide bende yapamam. Adamın yıllık tecrübesiyle çıkardığı bir tasarım yani kötü olmuş demen biraz canımı sıktı.
Ben o mesajı atalı neredeyse 1 yıl oldu hocam günaydın :) Yaptığım yorumu Asin cevapladı ve umarım yararlı da bulmuştur, sizi ne kadar alakadar ediyor? Atlamayın her yere

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
öncelikle selam, yorum herkesin kendi görüşünü benimsetir. @Anathory kendi yorumunu belirtmiş. gelen her yorumu okurum ve umursanacak bir yorumsa bir sonraki tasarımımda o hususa dikkat ederim. bu biraz eski bir çalışmam ve şimdi baktığımda o kadar da haksız değil. bir sonraki tasarımlarımda bu filtreyi kullanacaksam yazıların yanından geçen çizgileri olabildiğince opak yapmaya çalıştım yazının ön plana çıkması için. benim için yararlı bir yorum oldu. yani bir şey iyi diye iyi yorum yapmak zorunda değilsiniz :D ha iyi bir şeye tamamen karalama amaçlı bir yorum yapıldıysa takmam, geçerim. ancak bahsettiğiniz yorum karalama amaçlı yazılmamış.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
öncelikle selam, yorum herkesin kendi görüşünü benimsetir. @Anathory kendi yorumunu belirtmiş. gelen her yorumu okurum ve umursanacak bir yorumsa bir sonraki tasarımımda o hususa dikkat ederim. bu biraz eski bir çalışmam ve şimdi baktığımda o kadar da haksız değil. bir sonraki tasarımlarımda bu filtreyi kullanacaksam yazıların yanından geçen çizgileri olabildiğince opak yapmaya çalıştım yazının ön plana çıkması için. benim için yararlı bir yorum oldu. yani bir şey iyi diye iyi yorum yapmak zorunda değilsiniz :D ha iyi bir şeye tamamen karalama amaçlı bir yorum yapıldıysa takmam, geçerim. ancak bahsettiğiniz yorum karalama amaçlı yazılmamış.
Peki
Ben o mesajı atalı neredeyse 1 yıl oldu hocam günaydın :) Yaptığım yorumu Asin cevapladı ve umarım yararlı da bulmuştur, sizi ne kadar alakadar ediyor? Atlamayın her yere
Peki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı