• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

▶ /vipol Herkez VİP Gel Sende VİP Ol 26 Rütbeli Hileli Faction Suncu +25 Online

Sunucu Nasil ?

• Güzel Oynanılabilir Durumda

Oylar: 1 20,0%
  • Kötü Ama Geliştirilebilir

Oylar: 4 80,0%

• Oy Verenler
    5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

bİLGİ.png

Sunucu Aktif!
İP Play.GrandTurk.Tk
Sunucu 3 GB RAM!
Sunucu Sürüm 1.8.X!
Sunucu 200 Kişiliktir.

Lokasyon Türkiye (Istanbul)
Hosting "Batihost"

HAKKIMIZDA.png

Sunucumuz 01.01.2018 Tarihinde Açılıp Açıldığı ilk gün +15 Onlineyi Bulmuş Durumda Sunucumuza En Büyük Desteği Oyuncularımız Yani Siz Gösterdiniz Sunucumuz 2017 Yılındada Vardı "GrandNetwork" isminde idi Fakat Bir Takım sorunlardan dolayı Kapatma Gereksimini Duyduk Önceki "GrandNetwork" İsimli Sunucumuz Tam 9 Ay Açık Bulunmuş ve +70 Onlineyi Geçmiş Bulunmakta Biz Bu Sunucuda O Rekorumuzu Kırmayı Hedefliyoruz . Haydi Durma Gel Sende Buyur Sunucumuza !
KURALLAR.png

▶ Küfür Etmek Yasaktır,
▶ Hile Kullanmak Serbest,
▶ Spam/Flood Yapmak Yasaktır,
▶ Reklam Yapmak Yasaktır,
▶ Oyuncuları Rahatsız Etmek Yasaktır.
▶ Dolandırıcılık Yasaktır.
▶ Siyaset Konusmak Yasaktır.
▶ Bug Kulanmak Yasaktır.
▶ Laf Atmak Yasaktır.
▶ Tehdit Etmek Yasaktır.
▶ Sahte Ödeme Bildirimi Yasaktır.
▶ Daha Fazla Kuralları Görmek İçin Sunucuya Girip

/rules Yazabilirsiniz.

ALIM.png

Rehber Alımı (Mevcut)
Moderatör Alımı (Mevcut)
Admin Alımı (Mevcut)
Builder Alımı (Mevcut)

✦ Ortaklık Alımı (Mevcut)
yETKİLİLER.png

KURUCU
HayatiCMR

asd.png
KURUCU

SpongQQ

indir.png
resimler.png

2018-01-10_14.34.42.png

Çizgi.gif

özl.png

Çizgi.gif
2018-01-10_14.37.45.png
Çizgi.gif
2018-01-10_14.36.29.png
Çizgi.gif
2018-01-10_14.35.37.png
Çizgi.gif
2018-01-10_14.41.06.png
Çizgi.gif

ÖZEL SANAL MARKET SİSTEMİ
2018-01-10_14.34.58.png

Çizgi.gif

ÖNEMLİ NOT:
ARKADAŞLAR SUNUCUNUN YAPIM AŞAMASI BİRAZ ACELE BİTMESİ GEREKTİĞİNDEN HARİTALARINÇOĞU BİZE AİT DEĞİLDİR BİLGİNİZLE !
Çizgi.gif

2018-01-13_15.29.56.png

Ekler

Son düzenleme:

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
265
104
640
20

Yapıların çoğunun schematic olması bir - . 26 adet rütbe çok fazla bir süre sonra insanları sıkar bence. Sistemleriniz standart çoğu sunucuda bulunabilecek sistemler. Tanıtım konunuz daha geniş kapsamlı olabilirmiş. Başarılar.

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

Yapıların çoğunun schematic olması bir - . 26 adet rütbe çok fazla bir süre sonra insanları sıkar bence. Sistemleriniz standart çoğu sunucuda bulunabilecek sistemler. Tanıtım konunuz daha geniş kapsamlı olabilirmiş. Başarılar.
Değerli Yorumun İçin Teşekür Ederiz
dediğim gibi Aceleye Geldi sunucu Ondan

11Duckshot

Kendisinin rakibi
5 Ekim 2017
72
32
190
19
Dünya
Minecraft

Bu aralar faction tutarsa hileli tutuyor bu açıdan güzel bir seçim , konu tasarımı iyileşebilir başarılar dilerim...

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

Bu aralar faction tutarsa hileli tutuyor bu açıdan güzel bir seçim , konu tasarımı iyileşebilir başarılar dilerim...
Değerli Yorumun İçin Teşekür Ederiz

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
14 Ağustos 2017
124
56
390
28

Başka Serverlerde Reklam Yapılması Ayıp Bişey. Benim Sunucum Değil Ama Oyun Zevkimiz Kalmıyor

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

Başka Serverlerde Reklam Yapılması Ayıp Bişey. Benim Sunucum Değil Ama Oyun Zevkimiz Kalmıyor
Değerli Yorumunuz İçin Teşekür Ederiz Ama farkında İseniz Gelişmemiz için reklama İhtiyacımız Var !

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
14 Ağustos 2017
124
56
390
28

Değerli Yorumunuz İçin Teşekür Ederiz Ama farkında İseniz Gelişmemiz için reklama İhtiyacımız Var !
Diğer Serverlerin Hakkını Yiyorsunuz Ama.
O Adamlar Forumdan Felan Oyuncu Topluyorsa Sizin Yaptığınız Ayıp Olmaz Mı ?

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

güzel, emek verilmiş bir sunucu olmuş sistemler v.b.
sondaki notuda koymanız iyi olmuş. konu tasarımınıda beğendim.
Değerli Yorumun İçin Teşekür Ederiz Sizide Sunucuma Beklerim [DOUBLEPOST=1515595110,1515594829][/DOUBLEPOST]
Diğer Serverlerin Hakkını Yiyorsunuz Ama.
O Adamlar Forumdan Felan Oyuncu Topluyorsa Sizin Yaptığınız Ayıp Olmaz Mı ?
Sunucuyu Hatırladığıma Göre broverNetwork Ama brovercraft daha ilk açıldıpında skyblockutu fakat adalar ergün betacraftta reklma yaptığı için bot yiyordu erkuta ben dedim ayıp olmuyormu direk banladı Kısacası İntkam Meselesi Benim meselem !

LySoon

Dream Team Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
26 Haziran 2015
942
579
1.090
Dream Hosting.
Steam
LySoon
Minecraft

Hileli sunucuları asla desteklemiyorum ve desteklemiyeceğimde , para kazanma üzerine kurulmuş amatör bir sunucu.
Sırf hileli olduğu için ufak yaştaki arkadaşlarımız dolucak sunucuya ve günde 2 3 tl olan harçlıklarını biriktirerek size yediricekler... Üzücü ve acı ama gerçek bu. günahı kendi boynunuza.

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

Hileli sunucuları asla desteklemiyorum ve desteklemiyeceğimde , para kazanma üzerine kurulmuş amatör bir sunucu.
Sırf hileli olduğu için ufak yaştaki arkadaşlarımız dolucak sunucuya ve günde 2 3 tl olan harçlıklarını biriktirerek size yediricekler... Üzücü ve acı ama gerçek bu. günahı kendi boynunuza.
Öncelikle değerli Yorumun için Teşekür Ederim
Sunucum Açıldığında hilesizdi Fakat Herkez hile Kullanıyordu Bende önüne geçemeyeciğimi Anladığımda Hileyi serbest Bıraktım

LySoon

Dream Team Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
26 Haziran 2015
942
579
1.090
Dream Hosting.
Steam
LySoon
Minecraft

Öncelikle değerli Yorumun için Teşekür Ederim
Sunucum Açıldığında hilesizdi Fakat Herkez hile Kullanıyordu Bende önüne geçemeyeciğimi Anladığımda Hileyi serbest Bıraktım
./ban diye bir komut var. denemenizi öneririm , hatta süreli ban atarsanız yılarlar.
oyuncu kaybetmemek için sunucu düzenini bozmalarına izin vermemelisiniz bence.
8 yıldır Mimari ile uğraşıyorum dolayısıyla yetkilide çok fazla kez oldum ve sunucumda asla hilelere göz yummadım.
hileleri yakalamak basit. Üşenmeden vanish te iken tüm vs leri izlemeniz. hile ise iki tarafada ban atın. tek kişi hile ise Masum kişi kurban olmadan hileye müdahale edin.
veya Oyuncu olarak oynayın gizlice tabii ki en yüksek vip yi vs alarak sunucu düzenini yine bozmadan.

Untumayın sunucunuzunda bir ekonomisi , düzeni sıralaması var.
Aynı Dolar ın yükseldiği gibi bazen bazı eşyalar pahalı olur değerli olur bazen değersiz olur..

HayatiPRO

Agaç Yumruklayıcı
18 Ağustos 2017
15
3
170
15

./ban diye bir komut var. denemenizi öneririm , hatta süreli ban atarsanız yılarlar.
oyuncu kaybetmemek için sunucu düzenini bozmalarına izin vermemelisiniz bence.
8 yıldır Mimari ile uğraşıyorum dolayısıyla yetkilide çok fazla kez oldum ve sunucumda asla hilelere göz yummadım.
hileleri yakalamak basit. Üşenmeden vanish te iken tüm vs leri izlemeniz. hile ise iki tarafada ban atın. tek kişi hile ise Masum kişi kurban olmadan hileye müdahale edin.
veya Oyuncu olarak oynayın gizlice tabii ki en yüksek vip yi vs alarak sunucu düzenini yine bozmadan.

Untumayın sunucunuzunda bir ekonomisi , düzeni sıralaması var.
Aynı Dolar ın yükseldiği gibi bazen bazı eşyalar pahalı olur değerli olur bazen değersiz olur..
Söylediklerinizi Dikkate Alıcağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.