Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Viphammadde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yunus33

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xYunusPvP#0001

Elmaslar
0
Puanlar
145
Minecraft
_xYunusPvP_
Merhaba! Sunucumuzda Vip Hammadde ve Rütbe Hammadde Wgleri Çalışmıyor Yani Şöyle Anlatayım Bir Gruba Yetki Versekde Kıramıyor Giriş Yapamıyor Konulara Baktım Komutları Titizlikle Kullandım Ama Olmuyor /rg addmember viphammadde g:VIP yapınca vip kıramıyor herşeyi denedik olmuyor Lütfen Yardımcı Olun

OreBouncer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
45
Puanlar
625
Titizlik ile kullandım demişin ama yine de sorayım setparent yaptın mı eğer şey normal ise world guardı güncelleyip dene istersen bi ve groupmanager da VIP adı VIP mi ona bak

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
Merhaba! Sunucumuzda Vip Hammadde ve Rütbe Hammadde Wgleri Çalışmıyor Yani Şöyle Anlatayım Bir Gruba Yetki Versekde Kıramıyor Giriş Yapamıyor Konulara Baktım Komutları Titizlikle Kullandım Ama Olmuyor /rg addmember viphammadde g:VIP yapınca vip kıramıyor herşeyi denedik olmuyor Lütfen Yardımcı Olun
Merhaba, Arkadaşın dediği gibi en çok gözden kaçırılan şey VİP olan grubu VIP olarak yazmaktır bunları deneyip geri dönüş yaparsın.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
g:Vip ile eklediğin gruba group.Vip tarzında yetki vermelisin. Ek olarak Üzerime Tıkla! bu konuya göz atabilirsin.

Yunus33

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xYunusPvP#0001

Elmaslar
0
Puanlar
145
Minecraft
_xYunusPvP_
Titizlik ile kullandım demişin ama yine de sorayım setparent yaptın mı eğer şey normal ise world guardı güncelleyip dene istersen bi ve groupmanager da VIP adı VIP mi ona bak
Dediğiniz 2 Şeyi de yaptım her ikisindede denedik olmuyor grubun isminide tam yazdık her yolu denedik olmadı birde giriş engelleme var ya onuda ayrı yapıp denedik addmember ekledigimiz halde olmadı

OreBouncer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
45
Puanlar
625
block-break allow yapıyormusun ? veya setparente doğru bir şekilde bir de iki tarafa da build deny mi yapıyorsun acaba sunucu adresini verirmisin geleyim bir bakayım.

Yunus33

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xYunusPvP#0001

Elmaslar
0
Puanlar
145
Minecraft
_xYunusPvP_
block-break allow yapıyormusun ? veya setparente doğru bir şekilde bir de iki tarafa da build deny mi yapıyorsun acaba sunucu adresini verirmisin geleyim bir bakayım.
block-break allow yapmıyorum setparenti de doğru yaptım build denyide bir kere denedim herkes kırabilip blok koyabiliyordu sonra kapattık sunucu ip: heka.mcsoft.org

zFix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
block-break allow yapmıyorum setparenti de doğru yaptım build denyide bir kere denedim herkes kırabilip blok koyabiliyordu sonra kapattık sunucu ip: heka.mcsoft.org
Sorun çözüldümü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı