Sol Reklam

İnceleme Violet Evergarden | Anime İncelemeleri #1

Violet Evergarden'i İzledin mi?

• Evet

Oylar: 2 50,0%
  • Hayır

Oylar: 1 25,0%
  • Hayır ama izleyeceğim

Oylar: 1 25,0%

• Oy Verenler
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
violet.jpg

Violet Evergarden'in Konusu

Violet Evergarden, isimsiz bir kız çocuğu olan ve sonradan ona Violet ismini verecek olan Binbaşı ile karşılaşır. Savaşta olan ülkesinde üstün askeri becerileri olan bu 14 yaşındaki kızın hayattaki tek sahip olduğu kişi Binbaşı Gilbert dir. Savaş bittiğinde kollarını kaybetmiş ve yerine metal kollar yapılmış olarak hastaneden ayrıldıktan sonra sahip olduğu tek kişi Gilbert'i kaybettiğini öğrenir. Gilbert son savaştan önce Violet'i yakın dostu olan Hodgins'e emanet etmiştir. Hodgins savaştan sonra okuma yazması olmayan halk ve gelişmemiş haberleşme yollarının eksikliğini görür ve CH Postal isminde bir mektup yazma ve haberleşme şirketini kurar. Violet, Binbaşı'nın ona son söz olarak söylediği "Seni seviyorum" cümlesinin anlamını bulmak için yazar olmaya karar verir fakat hem yetim hem öksüz olan ve duygularını bilmeyen Violet için bu uzun yolculuk nasıl geçecektir acaba?

Benim için Violet Evergarden

Benim izlediğim ilk ve en özel anime olan Violet Evergarden, şu ana kadar izlediğim tartışmasız en iyi animedir. Hikayesi, olay ögrüsü, karakterleri, görsel kalitesi ve çizim sitili, verdiği mesajlar ve özellikle favorim olan Violet isimli bu genç kız sayesinde en sevdiğim animeler listesinde birinci sırayı kesinlikle hak ediyor.

Anime ile Alaklı Görseller

violet.png
Violet.jpg
violet asker.png

Ekler

• violet evegarden.jpg
    violet evegarden.jpg
    104,6 KB · Görünt.: 73
D

Duygulandım

Ziyaretçi
O kadar güzel bir anime ki. Gerçekten kalite kokan bir anime. Aşırı güzel bir anime.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
D

Duygulandım

Ziyaretçi

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Yeğen anime nedir bilmem ama senden iyi yazar olur @OFEZA başganım onaylarsa yazar ol

D

Duygulandım

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse pek anime izleyen birisi değilim ama bu anime ilgimi çekti. Müsait zamanımda başlamayı düşünüyorum ;) <3

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse pek anime izleyen birisi değilim ama bu anime ilgimi çekti. Müsait zamanımda başlamayı düşünüyorum ;) <3
Başlamanı kesinlikle tavsiye ediyorum. İzlediğine üzülmeyeceğin bir anime. <3 ?

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı