Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Venüs'te Yaşam Bulundu mu? Fosfin Gazı Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan

thumb-1920-477051.jpg

Venüs'te Yaşam Bulundu mu? Fosfin Gazı Nedir?
Dünya'nın gündemine oturan bu fosfin gazı nedir?
Hepimizin konuştuğu "Mars'da gerçekten yaşam var mı? Uzaylılar gerçek mi?" gibi sorular tarih olacak gibi duruyor. Neden? Dediğinizi duyar gibiyim, aslında hâlâ bu soruları cevaplayamıyoruz fakat geçtiğimiz günlerde profesör doktor Jane Greaves yaptığı bir açıklamada: Venüs'te fosfin gazı bulduklarını açıkladı. Size biraz fosfin gazından bahsedeceğim ve daha sonra konumuza devam edeceğiz.

0x0-1600148726736.jpg

Fosfin Gazı: Bahsi geçen bu gaz aslında insan solunumuna zararlı akciğerleri telef eden bir kimyasal gazdır. İnsanlara ne kadar zararlı olsa dahi, bazı bataklıklarda yaşayan hayvanlar bu gazdan bolca üretmektedir. Fosfin aslında bir biyogöstergedir. Biyogöstergeler ise: Biyolojik bir organizmanın ürettiği doğal bir maddedir. Bilim adamları fosfin'nin yaşam belirtisi olduğuna işaret olduğunu söylüyorlar. Venüs'te bulunan bu fosfin doğal olarak meydana geldiği için yaşam bulgusu'nun bulunması çok yüksek bir ihtimaldir.

cropped-1920-1080-957533.jpg

Gerçekten de Venüs'te yaşam bulundu mu? Venüs'te fosfin bulduğunu söyleyen profesör Jane Greaves şöyle bir açıklama yaptı: " Kariyerim boyunca dünya dışı yaşam bulmak için uğraştım ve şu anda bu olasılık karşıma çıktığı için inanılmaz heyecanlıyım. Fakat yine eğer kaçırdığımız bir şeyler varsa, bu fosfinin kaynağı yaşamdışı bir olguysa tüm veriler herkese açık durumda, lütfen birileri bize söylesin. Çünkü biz bulamadık." Böyle bir açıklama yaptı, Profesör Greaves. Yaşam olup olmadığı hala tartışma konusu. Ben inanıyorum ki birkaç sene içerisinde bizi tatmin edecek haberler alacağız.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
Düşüncem şu: Uzaylıları aramamak daha iyi belki dostcul değiller bize saldıracaklar öldürücekler neslimizi tüketecekler ?
Kendi sonumuzu getiriyoruz gibi geliyor bana....(belki çok uzaylı filmi izlediğimdendir)

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Düşüncem şu: Uzaylıları aramamak daha iyi belki dostcul değiller bize saldıracaklar öldürücekler neslimizi tüketecekler ?
Kendi sonumuzu getiriyoruz gibi geliyor bana....(belki çok uzaylı filmi izlediğimdendir)
belki değil kesinlikle çok uzaylı filmi izlediğinden

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Ön yargılı olma uzaylı olup binlerce kişinin waifu'su olanlar var.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ben de bu haberi bugün Barış Özcan'ın yeni videosundan duymuştum. Gerçekten Venüs'te böyle bir ihtimalin olması bile insanı şaşırtıyor omg

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
345
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Rick and Morty Advertising: PlanetHub, they are so beautiful planets are in this site. Planets are search for handsome men.

Son düzenleme:
S

sooply

Ziyaretçi

Bir tek ben mi psikopatım? Vallahi şu uzayda bir tek bizim olmamız çok ürkütücü. Kocaman bir uzay sonunu bilmiyoruz. Burada yalnız kalmak çok değişik bir his.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
345
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Bir tek ben mi psikopatım? Vallahi şu uzayda bir tek bizim olmamız çok ürkütücü. Kocaman bir uzay sonunu bilmiyoruz. Burada yalnız kalmak çok değişik bir his.
"Büyük Çekici" Nedir?
Büyük Çekici, Samanyolu Gökadası ile karşısındaki öteki gökadaları çeken çok büyük bir kütledir. Büyük Çekici, yüz milyonlarca ışık yılı ötedeki gökadaların üstündeki etkisiyle tanınır. Kütlesi, Samanyolu'nun kütlesinin on binlerce katıdır.

Çok garip değil mi? Sürekli bir yolculuk içindeyiz. Sürekli olarak uzaklara sürükleniyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı