Sol Reklam

Var mı eskilerden kalan? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan
Selamlar,
Yıllar sonra "ulen böyle bir forum vardı bir bakayım" diye geldim buralara. Bertan ben, eskiler hatırlar belki, Poteyto'nun ve Spigottaki köylü dövüşü eklentisinin sahibiydim. Keyfiniz yerindedir umarım, nasılsınız?

Piyasa ne durumda şuan? Hala lapisli hammaddeli op factions revanjta mı? (Umarım değildir)

Toplanın bir sohbet edelim, kimler kalmış kimler gitmiş.

Merak edenler için konu linkini buldum;

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Piyasa ne durumda şuan? Hala lapisli hammaddeli op factions revanjta mı? (Umarım değildir)
Keşke sadece faction olsa, skyblock da artık dediğin durumda. Sunucusunu tanıtırken başlığa en çok ultraopmegasüper yazanın kazandığı bir piyasadayız...

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan
Keşke sadece faction olsa, skyblock da artık dediğin durumda. Sunucusunu tanıtırken başlığa en çok ultraopmegasüper yazanın kazandığı bir piyasadayız...
O zaman sanırım piyasa nasıl bırakıldıysa hala o durumda, üzücü. Üyelerin minecraft premium durumu ne şu aralar? Benim zamanımda çok nadiren premium'u olanlar oluyordu.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
O zaman sanırım piyasa nasıl bırakıldıysa hala o durumda, üzücü. Üyelerin minecraft premium durumu ne şu aralar? Benim zamanımda çok nadiren premium'u olanlar oluyordu.
Premium 1₺'ye elde ediliyor artık desem yeterli olur sanırım.

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Iyi bari, en azından authme'li crack sunucular kalmamıştır.
Premium sunucu yine yok. Sence superopmega sunucu açan adamlarla dolu olan piyasada crack sunucunun kalmama ihtimali var mı??

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan
Premium sunucu yine yok. Sence superopmega sunucu açan adamlarla dolu olan piyasada crack sunucunun kalmama ihtimali var mı??
Premium 1 liraysa neden olmasın :D Arada şöyle bol emekli sağlam yatırımlı bir sunucu açasım geliyor ama açarsam TÜrkçe dil destekli yabancı sunucu olur sanırsam.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Aaa ayıpsın. Ben senin eklentinin konusunu açmışım :D (Tıkla.)

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan

Aaa ayıpsın. Ben senin eklentinin konusunu açmışım :D (Tıkla.)
Evet bunu gördüm. Aslında eklentiyi 2 arkadaş yapmıştık, ben tasarım, pazarlama ve planlamasını, diğer arkadaş da kodlamasını yapmıştı. Diğer arkadaş artık eklentiyle ilgilenmek istemeyince sınırlı java bilgimle eklentiyi bırakmak zorunda kaldım. Aslında epey gitti ancak sonunda (sanırım 1.12 ile) çalışmayı durdurmuştu.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Evet bunu gördüm. Aslında eklentiyi 2 arkadaş yapmıştık, ben tasarım, pazarlama ve planlamasını, diğer arkadaş da kodlamasını yapmıştı. Diğer arkadaş artık eklentiyle ilgilenmek istemeyince sınırlı java bilgimle eklentiyi bırakmak zorunda kaldım. Aslında epey gitti ancak sonunda (sanırım 1.12 ile) çalışmayı durdurmuştu.

Bence bu işe kesinlikle devam etmelisiniz. Sonuçta Spigot piyasasında sesinizi baya bir duyurmuştunuz. (Döviz de iyi.)

Bertan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lotus#0999

Elmaslar
17
Puanlar
6.225
Yer
Istanbul
Minecraft
Bertan

Bence bu işe kesinlikle devam etmelisiniz. Sonuçta Spigot piyasasında sesinizi baya bir duyurmuştunuz. (Döviz de iyi.)
Ya maddi sıkıntım yok kesinlikle, kazancımı minecraft dışı diğer projelerden kazanıyorum şuan, okulum da 2 sene sonra bitiyor, hayırlısıyla pilot olursam bu tarz projelere zaman harcayamayacağım. O yüzden şuan bir yazılımcı arkadaş bulabilirsem anca yaparım, yoksa baştan sona hiç java ve spigot api öğrenesim yok :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı