• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu uyarı skripti lütfen bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klokia

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhaba Beyler Ben Söyle Kolay Birsey İsitiyorum

Beta Grubundaki Oyuncular -/f create kullandıgı zaman söyle bi mesaj gelsin alfa olmadan klan kuramasınız.

Desin Lütfen Beyler Yapabilirmisiniz

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
363
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemedim, hata verirse lütfen söyleyin.
Skriptin çalışması için alfa grubuna alfa.klan permi eklemeniz gerekmekte.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
saol Canım Kardesim Deniyecegim[DOUBLEPOST=1520835357,1520835016][/DOUBLEPOST]kardesim malesf olmadı bi de yazdıgın şeyi aynısını gine yazmısın olmadı denedim biraz daha iyi kodlarsan sevinirim[DOUBLEPOST=1520835405][/DOUBLEPOST]ben zaten beta grubunu klan kurma perrmision kaldıracagım sadece beta grubundakiler -/f create yazdıgı zaman mesaj versin

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hocam skript ile permex kullanıyorsanız şu kod işinize yarayabilir. skAction gereklidir.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
permex nedir ?[DOUBLEPOST=1520863878,1520849230][/DOUBLEPOST]olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı