Sol Reklam
Sağ Reklam

Usta Yazılımcı Aranıyor !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CemilCnbz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Cemil!
Bugün usta yazılımcı arıyorum . SurvivalGames (Açlık Oyunları) kodlamayı bilen,Duel Sistemi kodlamayı bilen birisi arıyorum.

CoolPeople

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Olan birşeyi neden kodlatasın ki?
Üstelik bu eklenti hop deyince bitecek birşey değil.

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Bu konuda size @ImperialSwag yardımcı olur ama kendisi ücretli yapıyor. Öyle bir sistemi ücretsiz kimse yapmaz diye düşünüyorum.

CoolPeople

Elmaslar
4
Puanlar
0
ImperialSwagla görüştüğümde en son önemli bir projeye ortak olmak zorunda kalmıştı sanırım, yani yapabilecek zamanı olduğunu sanmıyorum.

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
ImperialSwagla görüştüğümde en son önemli bir projeye ortak olmak zorunda kalmıştı sanırım, yani yapabilecek zamanı olduğunu sanmıyorum.
Bu forumda bu kodlamayı yapabilecek tek kişi o. Zaten orası beni değil arkadaşı ilgilendirir.

CoolPeople

Elmaslar
4
Puanlar
0
En son bana birşey kodlayacaktı fakat sonra önemli bir projeye katılmak zorunda kaldım senin iş kaldı falan demişti :(
Neyse ya sorun değil ben kendim skriptle kodladım gerçi ama plugin başka oluyor :)

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
En son bana birşey kodlayacaktı fakat sonra önemli bir projeye katılmak zorunda kaldım senin iş kaldı falan demişti :(
Neyse ya sorun değil ben kendim skriptle kodladım gerçi ama plugin başka oluyor :)
Merhaba senin isi yaparken bizim sirketten diger developer hicbir sey soylemeden projenin ortasinda ayrilmisti bana kaldi onun isi kusura bakma hic aciklamadigim icin.

@CemilCnbz Eger yeni actigim konuya bakarsan fiyatlari gorursun :) Ama iki sistemde ucretsiz olmaz.

Edit: Yanlis kisiye konusmusum, duzenledim mesaji.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı