Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Kasayı açan kişinin chatte duyurusunu yapan plugin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
D

Deichor

Ziyaretçi
Dostum CratesPlus plugini işini görücektir. Buraya tıklayarak Spigot üzerinden yükleyebilirsin.

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
D

Deichor

Ziyaretçi
Değişkenini hatırlamıyorum dostum. Ancak kasa ayarlarından kazanma mesajını açıp mesajlardan kasa açılma mesajını düzenlemen lazım.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Usta Pluginer Olduğum İçin Yardım Ediyorum :D https://www.spigotmc.org/resources/customcrates.29805/ Bu eklenti işine yarar. İstediğin şey var fakat bir ayar ekle şuraya
Q7YOpk.png

en altta BROADCAST_WIN var ne kazandığı söylüyor fakat kasa bilgisi yok. Oraya şöyle bir şey yap '%prefix% %player% adlı oyuncu %crate% kasasından %prize% kazandı.' hangi kasa olduğunu söylemiyor bu verdiğim tarzı dene olur yani :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
bu arada %prefix% dediği şey en yukarıda ayarladığındır. %prize% ödülü %player% oyuncu %key% kasa anahtarı %target% dediği şey ise sen kurucusun bir adama anahtar vericeksin o adamın adı oluyor %target% %amount% miktarı oluyor %crate% ise kasa oluyor. Bilgi olsun yani belki yardımı dokunur :D

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Usta Pluginer Olduğum İçin Yardım Ediyorum :D https://www.spigotmc.org/resources/customcrates.29805/ Bu eklenti işine yarar. İstediğin şey var fakat bir ayar ekle şuraya
Q7YOpk.png

en altta BROADCAST_WIN var ne kazandığı söylüyor fakat kasa bilgisi yok. Oraya şöyle bir şey yap '%prefix% %player% adlı oyuncu %crate% kasasından %prize% kazandı.' hangi kasa olduğunu söylemiyor bu verdiğim tarzı dene olur yani :D
Ben Bu Komutları Türkçeye Çevirsem Çalışırmı?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Ben Bu Komutları Türkçeye Çevirsem Çalışırmı?
WQ933N.png

buna dayanarak konuşuyorsan zannetmiyorum. Buradaki amacı bu eklentinin komutları ve bu komutların permleri demek istemiş bence developer :D Burda permleri belki değiştirirsin çünkü javada böyle bir komut değiştirme sistemi yok.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
Q7YOpk.png

Bu Yeri Bulamadım Yardımcı Olur musun ?[DOUBLEPOST=1498125767,1498124722][/DOUBLEPOST]Buldum :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
%crate% Olmuyor Başka Bir şey var mı aklınızda ? @IrfanMW

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Nasıl olmuyor ne yazdin ne yaptın da olmuyor ?

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı