İnceleme UPlay nedir ?

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
199
Puanlar
1.540
Yer
ALAMANYA
Minecraft
Discord
YasinDLG#0255
uplay.png

UPlay nedir ?

Uplay Ubisoft firmasının oyun portalıdır.

Uplay özelliğini bir nevi yapımcı firmanın kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala AC 2 oynarken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için bütün oyunlarına uplay özelliğini getirecek ve tamamen ücretsiz olacak.

Nasıl işliyor uplay, oyunlardaki trophleri herkes biliyor. İşte bunları ubisoft bir başka yöntem ile birşeyler satın almanıza olanak sağlıyor. Örneğin, AC 2'de bulmuş olduğunuz Assasins Tomblar, Mini görevler, puzzlelar gibi şeyleri yaparak ekranınızın orta alt kısmında uplay 20 coins (artık o görevler kaç coins ise onu görüyorsunuz) yazısı görüyorsunuz. Tabi neticesinde Trophyde alıyorsunuz.

UPlay nasıl kullanılır ?

Oyuna girmeden önce mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.

UPlay coinlerini başka oyunlarda kullanabilirmiyim ?

Herhangi bir uplay özellikli bir oyundan kazanmış olduğunuz coinsleri biriktirerek uplay özelliği olan bir oyun oynadığınızda uplay'e oyunun içerisinden girip sign diyerek toplamış olduğunuz coinsleri kullanabilirsiniz. Şuan için sınırlı oyunlarda uygulanan bu özellik geliştirilme aşamasında ve Ubisoftun deyişine göre bütün oyunlarında olacak. Örneğin AC Revelation.

Videolu anlatım

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Yasaklandı
En iyi cevaplar
53
Elmaslar
12.577
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Minecraft
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

UPlay ismini daha önceden duymuştum ama ne olduğunu tam olarak bilmiyordum. Bu yararlı konu sayesinde birçok şey öğrendim. Eline sağlık :))

EchTR

echtr of legend
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
668
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Discord
EchTR#1848
yetersiz kalmış, açıklamalarla destekleyebilirdin. eline sağlık. :)

DarkSad

Katman Kayası
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.094
Puanlar
4.640
Minecraft
Discord
DarkSad#7914
Okudum, okudum hala anlamadım. İyi anlattın fakat UPlay hakkında aklımda hala bir fikir oluşmadı. Yine de eline sağlık.

Artgum

❤️
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.474
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Minecraft
Discord
! Artgum#0001
Uplay ismini ilk defa duydum konuyu okusam bile maalesef pek birşey anlıyamadım, eline sağlık.

BAba___

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
42
Puanlar
150
Minecraft
Discord
BAba___#1881
Eki Görüntüle 130136

UPlay nedir ?

Uplay özelliğini bir nevi yapımcı firmanın kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala AC 2 oynarken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için bütün oyunlarına uplay özelliğini getirecek ve tamamen ücretsiz olacak.

Nasıl işliyor uplay, oyunlardaki trophleri herkes biliyor. İşte bunları ubisoft bir başka yöntem ile birşeyler satın almanıza olanak sağlıyor. Örneğin, AC 2'de bulmuş olduğunuz Assasins Tomblar, Mini görevler, puzzlelar gibi şeyleri yaparak ekranınızın orta alt kısmında uplay 20 coins (artık o görevler kaç coins ise onu görüyorsunuz) yazısı görüyorsunuz. Tabi neticesinde Trophyde alıyorsunuz.

UPlay nasıl kullanılır ?

Oyuna girmeden önce mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.

Herhangi bir uplay özellikli bir oyundan kazanmış olduğunuz coinsleri biriktirerek uplay özelliği olan bir oyun oynadığınızda uplay'e oyunun içerisinden girip sign diyerek toplamış olduğunuz coinsleri kullanabilirsiniz. Şuan için sınırlı oyunlarda uygulanan bu özellik geliştirilme aşamasında ve Ubisoftun deyişine göre bütün oyunlarında olacak. Örneğin AC Revelation.

Videolu anlatım

Güzel Birşeye benziyor videolu anlatımı ile çok güzel olmuş bilmeyenler burdan kolay bir şekilde öğrenebilir

Atakent_Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2
Puanlar
410
Minecraft
Discord
↟ Eren ↟#0396
Güzel bir konu. Ellerine sağlık.

zBlob_HD

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
70
Puanlar
4.215
Minecraft
Discord
Batuhans#4065
uplay çok iyi bir platform zaten yıllardır kullanırım

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
26
Puanlar
310
Minecraft
Discord
Naxly.png#5285
Eki Görüntüle 130136

UPlay nedir ?

UPlay nasıl kullanılır ?

Videolu anlatım

ismini ilk defa duymama rağmen cidden çok iyiymiş detaylı bilgi için sağol

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı