İnceleme UPlay nedir ?

YasinDLG

Gülü seviyorsan,dikenine katlanıcaksın.
Altın Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
178
Puanlar
1.535
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
Minecraft
uplay.png

UPlay nedir ?

Uplay Ubisoft firmasının oyun portalıdır.

Uplay özelliğini bir nevi yapımcı firmanın kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala AC 2 oynarken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için bütün oyunlarına uplay özelliğini getirecek ve tamamen ücretsiz olacak.

Nasıl işliyor uplay, oyunlardaki trophleri herkes biliyor. İşte bunları ubisoft bir başka yöntem ile birşeyler satın almanıza olanak sağlıyor. Örneğin, AC 2'de bulmuş olduğunuz Assasins Tomblar, Mini görevler, puzzlelar gibi şeyleri yaparak ekranınızın orta alt kısmında uplay 20 coins (artık o görevler kaç coins ise onu görüyorsunuz) yazısı görüyorsunuz. Tabi neticesinde Trophyde alıyorsunuz.

UPlay nasıl kullanılır ?

Oyuna girmeden önce mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.

UPlay coinlerini başka oyunlarda kullanabilirmiyim ?

Herhangi bir uplay özellikli bir oyundan kazanmış olduğunuz coinsleri biriktirerek uplay özelliği olan bir oyun oynadığınızda uplay'e oyunun içerisinden girip sign diyerek toplamış olduğunuz coinsleri kullanabilirsiniz. Şuan için sınırlı oyunlarda uygulanan bu özellik geliştirilme aşamasında ve Ubisoftun deyişine göre bütün oyunlarında olacak. Örneğin AC Revelation.

Videolu anlatım

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Team Quality
Yardımsever Üye
Yasaklandı
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.399
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

UPlay ismini daha önceden duymuştum ama ne olduğunu tam olarak bilmiyordum. Bu yararlı konu sayesinde birçok şey öğrendim. Eline sağlık :))

EchTR

echtr of legend
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
663
Puanlar
8.035
Yer
İzmir
Zümrüt
0
yetersiz kalmış, açıklamalarla destekleyebilirdin. eline sağlık. :)

DarkSad

Katman Kayası
Kıdemli Yazar
Zümrüt Üye
Yeşil Nesilyum
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.000
Puanlar
4.190
Zümrüt
0
Minecraft
Okudum, okudum hala anlamadım. İyi anlattın fakat UPlay hakkında aklımda hala bir fikir oluşmadı. Yine de eline sağlık.

BAba___

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
41
Puanlar
150
Zümrüt
0
Minecraft
Eki Görüntüle 130136

UPlay nedir ?

Uplay Ubisoft firmasının oyun portalıdır.

Uplay özelliğini bir nevi yapımcı firmanın kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala AC 2 oynarken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü alabilirsiniz. Ubisoft şuan için bütün oyunlarına uplay özelliğini getirecek ve tamamen ücretsiz olacak.

Nasıl işliyor uplay, oyunlardaki trophleri herkes biliyor. İşte bunları ubisoft bir başka yöntem ile birşeyler satın almanıza olanak sağlıyor. Örneğin, AC 2'de bulmuş olduğunuz Assasins Tomblar, Mini görevler, puzzlelar gibi şeyleri yaparak ekranınızın orta alt kısmında uplay 20 coins (artık o görevler kaç coins ise onu görüyorsunuz) yazısı görüyorsunuz. Tabi neticesinde Trophyde alıyorsunuz.

UPlay nasıl kullanılır ?

Oyuna girmeden önce mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.

UPlay coinlerini başka oyunlarda kullanabilirmiyim ?

Herhangi bir uplay özellikli bir oyundan kazanmış olduğunuz coinsleri biriktirerek uplay özelliği olan bir oyun oynadığınızda uplay'e oyunun içerisinden girip sign diyerek toplamış olduğunuz coinsleri kullanabilirsiniz. Şuan için sınırlı oyunlarda uygulanan bu özellik geliştirilme aşamasında ve Ubisoftun deyişine göre bütün oyunlarında olacak. Örneğin AC Revelation.

Videolu anlatım

Güzel Birşeye benziyor videolu anlatımı ile çok güzel olmuş bilmeyenler burdan kolay bir şekilde öğrenebilir

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı