Sol Reklam

Unturned Matematik Soruları Plugini (TR Sürümü)

CapScroLL

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CapScroLL#8430

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Kahramanmaraş
l2Tnq.jpg

*Plugin Hakkında: Ücretsiz ve açık kaynak kodlu (C#) olarak yayınladığım bu plugin sunucunuzda rastgele sayı ve işlemler oluşturup bunu oyunculara duyuruyor. Eğer oyuncular doğru cevap verirse sizin ayarladığınız miktarda para (Uconomy parası) kazanıyorlar. Mesaj renklerini, soru aralıklarını, soruların aktif olup olmamasını, toplama veya çıkarma işlemi arasında seçim yapmayı ve ödül miktarını kullanıcı seçimine kazandırmak için konfigürasyon dosyası entegresi yaptım. Aynı zamanda eklentinin verdiği mesajları da Translations dosyasından istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Eklentinin ana sürümü İngilizce ve Rocketmod'da yayınlanması için onay bekliyor, Türkiye sürümü olarak tabir ettiğim bu sürümde sorulara /cevap - /ce komutları ile yanıt verilmektedir ve ayar/mesaj dosyaları tamamen Türkçe'dir. Bunu söylememin nedeni değişecek tek şeyin sürüm farkı olacağıdır, çünkü ileride yapacağım güncellemeler ana sürüm yani İngilizce sürümün paylaşıldığı Rocketmod'da yayınlanacak, yapmanız gereken tek şey dil ayarlarını çevirmek olacaktır fakat yanıt komutları /reply - /re olarak değişecektir ve konfigürasyon dosyasındaki parametreler İngilizce olacaktır (Örn. <SoruAraligi>10</SoruAraligi> Yerine <Interval>10</Interval>).

İndirme Linki: MathQuestions

*Gereksinimler: Uconomy

*Yetkiler (Permissions): ce (Bu yetkiyi eklemeniz durumunda oyuncular hem /cevap hem /ce komutunu kullanabileceklerdir.)

*Kullanım: Plugin oluşturduğu soruyu duyurduktan sonra cevap vermek için "/ce sayı" veya "/cevap sayı" şeklinde komut girilir.

*Resimler:
l2YXY.png
l2aW0.png
l2uSe.md.png
l2yzc.jpg
l2CfR.jpg

*İletişim: Steam

*Kurulum/Anlatım/Tanıtım Videosu:

Not: Ana sürüm olarak sadece TR'de yayınlamayı hedeflediğim QuestionsPlus sürümü için çalışmalara başladım, şimdiden bir çoğu kısım tamamlandı. Eğer eklenmesini istediğiniz özellik varsa bildirebilirsiniz, fikirlerinizi değerlendireceğim. Ayrıca yüksek oyunculu bir sunucuya sahipseniz üstte verdiğim Steam hesabıma mesaj atarak yeni eklentinin beta sürümüne katılabilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Unterned oyunu için eklenti yazan bir Türk gördüm. Ölsem de gam yemem. Duygulandım <3

CapScroLL

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CapScroLL#8430

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Kahramanmaraş

Unterned oyunu için eklenti yazan bir Türk gördüm. Ölsem de gam yemem. Duygulandım <3
Teşekkür ederim, ama ne yazık ki Türkiye'de pek ilgi görmüyor... Bu yüzden yabancı ağırlıklı çalışıyorum, Türkçe ve İngilizce sürümler geliştirmek biraz zaman kaybı oluyor. Yeni eklentileri ingilizce olarak sadece Rocketmod'da yayınlayacağım, tabi onaylandıkça.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Teşekkür ederim, ama ne yazık ki Türkiye'de pek ilgi görmüyor... Bu yüzden yabancı ağırlıklı çalışıyorum, Türkçe ve İngilizce sürümler geliştirmek biraz zaman kaybı oluyor. Yeni eklentileri ingilizce olarak sadece Rocketmod'da yayınlayacağım, tabi onaylandıkça.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı