Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Ünlülerin Kullandığı Yaşlandırma Uygulaması Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ünlülerin Kullandığı Yaşlandırma Uygulaması Nedir?
Bir uygulama ile yaşlanmaya hazır mısın? O zaman sıkı tutun!

Geçtiğimiz günlerde, FaceApp uygulaması ülkemizin gündemine bomba gibi düştü. Bununla birlikte birçok kişi bu uygulamayı kendi resimleri üzerinde test etti. Sizde bu uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? O zaman değerli olan zamanımızı hiçbir şekilde kaybetmeden herkesin merak ettiği konuya hızlı bir şekilde geçiş yapalım.

Augmented-reality-Computer-vision-Facial-Recognition-Blippar.jpg

FaceApp Uygulaması Nedir?
FaceApp, 2014 yılında kullanıcılara resmi bir şekilde sunulmuştu. Bununla birlikte bu uygulama gitgide kitlesini büyütmeye başlamıştı. Gerçekleşen bu olayların ardından yurt dışında FaceApp'ın bu yaşlandırma efekti adeta akım haline dönmüştü. Bahsettiğimiz bu yaşlandırma efekti akımı ülkemize de sıçradı. Ülkemize sıçraması ile birlikte birçok insan bu uygulamayı kendisi üzerinde test etmeye başladı. Bu uygulama içerisinde yalnızca yaşlandırma efekti yok. Bu efektin yanı sıra uygulama içerisinde birbirinden farklı birçok efektler bulunuyor. FaceApp uygulaması ile birlikte saç, bıyık ve sakal ekimi yapabilirsiniz.

FaceApp Yaşlandırma Efekti ÖrneğiFaceApp Gençleştirme Efekti Örneği
Preview_Image_old-c0138b9a9d.png
Preview_Image_young-c177e5a9a7.png

Konu aldığımız FaceApp uygulaması yalnızca bu efektler ile yetinmiyor. Uygulamanın erkek ve kız olarak cinsiyet değiştirme özelliği bulunuyor. Bahsettiğim bu özelliği birçok FaceApp kullanıcısı kullanıyor. Kısacası bahsettiğim FaceApp uygulaması ile birlikte arkadaşlarınızın, dostlarınızın, kız arkadaşınızın, ailenizin, hayranlarınızın yani kitlenizin ve yakınlarınızın çok rahat ilgisini çekebilirsiniz. FaceApp uygulamasının efektlerin birçoğu maalesef ki uygulamanın ücretli ( PRO ) halinde yer alıyor.

FaceApp Gülme Efekti ÖrneğiFaceApp Tarz Değiştirme Efekti Örneği
Preview_Image_smile-210f88ce8e.png
Preview_Image_style-777d1dddce.png

FaceApp Filtreleri Ve Özellikleri Nedir?
Konu aldığımız bu uygulamayı dahada yakından tanımaya ne dersiniz? Bildiğiniz gibi uygulama içerisinde birbirinden farklı özellikler bulunuyor. Bende sizlerin bu özelliklere yabancı kalmamanızı istedim. Aşağı kısımda olan tablodan uygulamanın bütün özelliklerini rahatça inceleyebilirsiniz. ( Not : Bu uygulamanın özellikleri 17 Temmuz 2019 tarihini yansıtmaktadır. )

FaceApp Uygulaması Özellikleri​
  • Yaşlılık Efekti ( Her yaşta insana uygundur. )​
  • Gençlik Efekti ( Yaşlı insanlar içinde uygundur. )​
  • Saç Stil / Renk Efekti ( PRO kullanıcıların efektidir. )​
  • Gülme Efekti ( Gülemeyenler için ideal özelliktir. )​
  • Birbirinden Farklı Uygulama Filtreleri ( PRO içindir. )​
  • Cinsiyet Değiştirme Özelliği ( PRO için mevcuttur. )​
  • İstediğiniz arka planı yükleyebilme özelliği bulunuyor.​

devices-mockup-550a92fb33.png

NASIL KULLANABİLİRİM?

İlk olarak bu uygulamayı telefonunuza veya tabletinize indirmeniz gerekiyor. Bu arada FaceApp uygulamasını Android ve İOS işletim sistemleri üzerinden rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kendinize bir FaceApp hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bu hesabı Facebook gibi platformlar üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. FaceApp hesabınızı oluşturduktan sonra ücretsiz olan bütün efektleri kullanabilirsiniz. PRO efektleri kullanabilmek için satın almanız gerekir.

Play Store ( Android )Apple Store ( İOS )

Android

İOS

Hesabınız Facebook'a bağlı ise şanslısınız. "Neden?" gibisinden sorular sorduğunuzu duyuyorum. Bu sorununun cevabının kolay bir şekilde cevaplanabileceğini düşünüyorum. FaceApp uygulamasında hesabınız Facebook'a bağlı ise Facebook içerisinde var olan bütün resimlerinize ulaşabilirsiniz. Bu resimler üzerinde istediğiniz efekti uygulayabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu özellik sayesinde zaman tasarrufu yapmış olursunuz. Bu arada İnstagram'dan bağlanabilirsiniz. ( Aynı özellikler geçerli. )

80831
80830
Efekt yapmak istediğiniz resmi seçtiniz mi? O zaman konumuzun en önemli yerine geldik. Uygulama içerisinde "Gülümse" adı tarzında birçok birbirinden farklı efektler bulunuyor. Bu efektleri kendiniz rahatça seçebilirsiniz. Efekti seçtiğiniz zaman resminiz otomatik istediğiniz hali alacaktır. Üzerinde "PRO" yazan efektler ücretli olarak satılmaktadır. Bu efektlere sahip olabilmek için uygulamanın "PRO" sürümünü satın almanız gerekiyor. Zaman, zaman PRO sürümlerde indirimler olabiliyor.

80834
80835

FaceApp Pro Nedir?
Uygulamanın ücretli hali ile tanışmaya hazır mısınız? Uygulamanın ücretli bir halini satın aldıktan sonra bütün "PRO" efektlerine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra resimlerinizi Ultra HD ( 4K Grafik ) olarak kaydedebilirsiniz. Aşağıda olan tabloda içerisinde uygulamanın ücretli halini ve satışta olan paketlerini gerçekten rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

FaceApp Pro PaketleriFaceApp Pro Paket Ücretlendirmeleri
1 Aylık FaceApp Pro Paketi ( Bütün efektler ve özellikler dahildir. )
1 Aylık / 23,99 TL ( %15 İndirim )​
1 Yıllık ( 12 Aylık ) FaceApp Pro Paketi ( Aylık daha ucuza gelmektedir. )
1 Yıllık / 119,99 TL ( %60 İndirim )​
Ömür Boyu ( Sınırsız ) FaceApp Ultra Pro Paketi ( Her şey dahildir. )​
Sınırsız / 179,99 TL ( %30 İndirim )​

FaceApp uygulamasının paketleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

80827

PRO ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Bu uygulamanın ücretli özelliklerini merak ettiniz mi? Uygulamanın ücretli sürümünü satın aldığınız zaman uygulama içerisinde çıkan reklamlar ortadan tamamen kalkar. Bunun yanı sıra uygulama içerisinde olan bütün filtre ve efektlere sınırsız bir şekilde erişebilirsiniz. Tam boyutlu olan filtreleri hiç duydunuz mu? Bu filtrelere ve efektlere ücretli sürümde kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bu arada kendi resimlerinizi 4K olarak kaydedebilirsiniz. ( 1080p veya 720p seçeneği bulunuyor. )

yaslandirma-uygulama-faceapp.jpg

FaceApp Tanıtım Videosu
Uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Aşağıda olan videoyu bir Türk çekmiş. Bu videoyu izleyerek uygulamamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yalnızca bu bağlantıya tıklayarak buradan da videoyu rahatça izleyebilirsiniz. Uygulamanın sayfasına gitmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Adamlar cidden yapmış. Eskisi gibi kaymalar vs. yaşanmaması iyi olmuş. Konu için eline sağlık.

BarkınÇağan

I don't know.

Discord:

BarkınÇağan#4776

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
Yalova | Çınarcık
Detaylı ve güzel bir anlatım olmuş teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Adamlar cidden yapmış. Eskisi gibi kaymalar vs. yaşanmaması iyi olmuş. Konu için eline sağlık.

Gerçekten yorumunuza katılıyorum. Başka uygulamalara nazaran gerçekten başarılı yapmışlar. Konuyu beğendiğinize sevindim <3

Detaylı ve güzel bir anlatım olmuş teşekkürler.

Dediğiniz gibi detaylıca anlatmaya çalıştım. Bu arada konuyu güzel bulduğunuza sevindim. Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Güzel bir anlatım olmuş. Program gerçekten güzele benziyor. <3 Ellerine sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel bir anlatım olmuş. Program gerçekten güzele benziyor. <3 Ellerine sağlık.

İlk olarak anlatımımı beğendiğine çok sevindim. Bunun yanı sıra bu güzel yorumun için teşekkür ederim.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Bu uygulama kişisel verileri diğer şahıs ve kurumlarla paylaşıyor. İlgili uygulama üzerine çeşitli haberler ve araştırmalar var. Şahsi görüşüm bu uygulamayı kullanmamanız yönünde ama illa da kullanacağım diyen varsa verilerinin çalındığını unutmasın.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Anlatımını beğendim, sıkmadan ve yormadan temiz bir anlatım yapmışsın. Eline sağlık :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu uygulama kişisel verileri diğer şahıs ve kurumlarla paylaşıyor. İlgili uygulama üzerine çeşitli haberler ve araştırmalar var. Şahsi görüşüm bu uygulamayı kullanmamanız yönünde ama illa da kullanacağım diyen varsa verilerinin çalındığını unutmasın.

Bu dedikleriniz sabahtan beri haberlerde konuşuluyor. Gerçekten bu doğru olabilir. Bunun yanı sıra bu bilgilendirici yorumunuz için teşekkürler.

Anlatımını beğendim, sıkmadan ve yormadan temiz bir anlatım yapmışsın. Eline sağlık :)

İlk olarak anlatım tarzımı beğendiğine çok sevindim. Gerçekten sizin sıkılmadan okumanız için çok uğraşıyorum. Bu güzel yorumun için teşekkürler.

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
Asla kullanılmaz. Neden? Bunlar sosyal medya sahte oluşturulan hesapların kaynağı oluyor. Nasıl? Bu çekilen fotoraflar veritabanına kaydediliyor, ve oluşturulan sahte hesaplarda kullanılıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Asla kullanılmaz. Neden? Bunlar sosyal medya sahte oluşturulan hesapların kaynağı oluyor. Nasıl? Bu çekilen fotoraflar veritabanına kaydediliyor, ve oluşturulan sahte hesaplarda kullanılıyor.

Birçok ünlü kullandı. Geçmiş olsun..

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı