Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Ünlü Youtuber Technoblade hayatını kaybetti. Hayranları ona övgü dolu videolar yayınladılar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TalhaKARTAL

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
48
Puanlar
6.630
Yer
Bursa / Osmangazi
technoblade

Minecraft ile ilgili videolarıyla bilinen ünlü YouTube yapımcısı Technoblade, kansere karşı yürüttüğü yaşam savaşını kaybetti ve 23 yaşında hayata veda etti.

Technoblade perşembe günü YouTube’da yayınladığı “so long nerds”, yani “tekrar görüşünceye dek hoşçakalın inekler” başlıklı videosunda Technoblade tarafından yazılmış mesajı okudu. Bu video, ailesi tarafından son aylarında planlanmıştı, ancak babası, mektubun Technoblade tarafından, ölümünden sekiz saat önce yazıldığını söyledi. Bu arada technoblade, adının Alex olduğunu açıkladı.Babası tarafından okunan mesajında “Herkese merhaba, Technoblade burada. Bunu izliyorsanız. Ben öldüm” ifadeleri yer aldı. “Yıllar boyunca içeriğimi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bir yüz hayatım daha olsaydı, sanırım hayatımın en mutlu yılları olduğu için her seferinde Technoblade olmayı seçerdim. kelimelerini kullandı.

Benimde technoblade için yaptığım oyun içinde bir mezar. Huzur içinde Uyu Kral.
2022-07-06_18.22.57.png2022-07-06_19.16.37.png

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
130
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Unutmayın bir insan ölünce kanser hücreleride onunla ölür Technoblade yine kaybetmedi sonuç berabere

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
NOT EVEN CLOSE BABY!!! TECHNOBLADE NEVER DIES!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı