Sol Reklam

Bulundu Unlu ve Usta Scripter'ler Bakarmisiniz parayla yaparmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klokia

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhaba unlu scripterler ve usta scripterler beyler ben sole bi script istiyorum omega adli gurup alfa adli gruptaki bir oyuncuyu 3 kez kestigi zaman kestigi adamin grubuna gecsin direk olen adamda omega gurubuna dusun ornek vereyim
Ornek

/omega\=ahmet /alfa\=mehmet'i 3 kez kesti ve ahmetin gurubu alfa mehmetin omega olacak beyler

Ve beyler sadece alfa grubunu kesince olucak bu olay
Ornek
/beta\=mehmet /omega\=mustiyi 3 kez kesiyorkesiyor ama donusmicek

Yapabilen arkadaslari serverimde yetki vericem cok kaliteli ve pahali bi server acicagim tutucagindan eminim o yuzden beyler eger yapabilirseniz serverimde yetki kazanabilirsiniz ve yapacagim bu server hicbir swde yok konusunu efsane olacak phantomcraft bilen varsa o serverin kurucusuydum sw de yaklasik 20 25 kisi giriyodu o yuzden serverimin tutcagindan eminim...

Parali yapacak varsada fiyatini yazsin

Son düzenleyen: Moderatör:
U

Unknownloce

Ziyaretçi
''Onaylı Satıcı'' tagı olmayan kişilerden kesinlikle alışveriş yapmayın. Bu durumdan MC-TR sorumlu değildir.

Astrophy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
@AdepTR işinde cidden iyidir, güvenebileeğin kaliteli iş yapan birisidir kendisi.

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
Olayı Tam Anlamadım Galiba Ben
Bu Grupları Felandamı Oluşturcaz İsterseniz Skype Adresim djuitietr Ayrıntılı Konuşabiliriz

Mrtol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mrtol#8057

Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
Mrtol
bir karşılığında ücretsiz olarak istediğin şeyi kodlayabilirim özelden iletişime geçerseniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı