Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Unkown Host Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Selamın aleyküm forum sakinleri. Bugüne kadar böyle birşeyle karşılaşmamıştım. Bir kaç gündür git gide çoğalıyor bu sorunum. Sunucuda hiçbir değişiklik yapmamama rağmen oyuncularım sunucuya giremiyorlar sunucu listesinden unkown host hatasını alıyorlar sorunun nedeni ne olabilir ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Selamın aleyküm forum sakinleri. Bugüne kadar böyle birşeyle karşılaşmamıştım. Bir kaç gündür git gide çoğalıyor bu sorunum. Sunucuda hiçbir değişiklik yapmamama rağmen oyuncularım sunucuya giremiyorlar sunucu listesinden unkown host hatasını alıyorlar sorunun nedeni ne olabilir ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Sunucu ip yanlış yazmış olabilirler ve ya sona port numarası girmeyi unutmuş olabilirler
Örnek;
Aaaaaa.bbbbb.com:28176
Port kısmı 2 noktadan sonrasıdır.
Burayı girmediyse girerek dener misiniz

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Sunucu ip yanlış yazmış olabilirler ve ya sona port numarası girmeyi unutmuş olabilirler
Örnek;

1.Port Girme Biraz Eskide Kaldı

2. Yüksek İhtimal Host Bir Şekilde IP Maskelerken Ara Sıra Maskeleyemiyor Tuhaf Bir Hata.

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Örnek;
İlgilendiginiz için teşekkür ederim fakat bununla ilgili birşey degil hocam malesef. Çünkü tüm oyuncularımda rastlamıyorum bu hataya 10 oyuncumda 5inde görünüyor ve kendimde hala ilk zamanki ip kullanarak giriş yapıyorum internetten biraz araştırdım dns değişikligi ile girildigini gördüm bir oyuncum üzerinde denedik evet oluyor. Fakat bunu yeni gelen oyuncularımda yaşar ise onlar böyle birşeyden haberdar olmayacak başka çözümü yokmudur acaba ?

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Hastalık gibi git gide herkesde görülmeye başlandı acil yardımlarınızı bekliyorum.

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
İlgilendiginiz için teşekkür ederim fakat bununla ilgili birşey degil hocam malesef. Çünkü tüm oyuncularımda rastlamıyorum bu hataya 10 oyuncumda 5inde görünüyor ve kendimde hala ilk zamanki ip kullanarak giriş yapıyorum internetten biraz araştırdım dns değişikligi ile girildigini gördüm bir oyuncum üzerinde denedik evet oluyor. Fakat bunu yeni gelen oyuncularımda yaşar ise onlar böyle birşeyden haberdar olmayacak başka çözümü yokmudur acaba ?
Ben bilgimi size paylaştım ayrıyetten bilgim yok bu konu hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı