Sol Reklam

Unkown Command.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Selam Arkadaşlar, Bu Paylaşımımda Pek Bilinmeyen Ama Faydalı Olacağını Düşündüğüm Bir Konu Hakkında Yardımcı Olacağım. Evet Konumuza Geçelim, Bir Minecraft Sunucunuz Var ve Sunucunuzda /spawn Yazıcaksınız fakat Yanlışlıkla /spawne Yazdınız ve Karşınıza "Unkown command. Type "/help" for help." Diye Bir Yazı Çıktı Buda Hoş Durmuyor Değiştirmek Istersiniz ama Ararsınız Ararsınız Bulamazsınız Aslında Çok Basittir. İlk Öncelikle Sunucu Dosyalarımızdaki Spigot.yml Dosyamızı Açıyoruz ve Hafiften Aşşağı Sürüklediğimizde "Unkown command. Type "/help" for help." Yazısını Görüyoruz Buradan Istedigimizi Yazabiliriz. Fakat Bir Türlü Renk Kodu Çalışmıyor &cSunucu &f- &7Hatalı Komut. Yazdık Sunucuda "&" Sembolleri Gozukuyor ve Renkli Yazılmıyor. Aslında Renkli Yazmakta Çok Basit "Unkown command. Type "/help" for help." Yerine Istediğimiz Yazıyı Yazıyoruz ve Yazımızda Renkli olması İçin Kullandıgımız "&" Sembolü Yerine "§" Sembolünü Kullanıyoruz ve Yazımız Renkli Oluyor "&" Sembolleri Gozukmuyor. Buda Sunucuya Ayrı Bir Kalite Katıyor.

Not:Bunu Bilen Arkadaşlar Illaki Vardır Yanlış Anlaşılmasın Bilmeyen Arkadaşlarımız Çok Onların İçin Bu Şekilde Anlattım Sonuçta Bilgi Paylaşınca Çoğalır.​

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Güzel bir paylaşım olmuş benim için gereksiz çünkü biliyorum fakat bilmeyenler için ideal bir konu fakat yazı yazmak yerine görseller ile kişilerin daha profesyönel anlamasını sağlayabilirsin. veya video ile.

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Güzel bir paylaşım olmuş benim için gereksiz çünkü biliyorum fakat bilmeyenler için ideal bir konu fakat yazı yazmak yerine görseller ile kişilerin daha profesyönel anlamasını sağlayabilirsin. veya video ile.
Ya dediğim gibi illa bilenler olucaktır fakat bilmeyen arkadaşımızda çok video ile anlatımıda çekerim yarın inşallah :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı