Sol Reklam
Sağ Reklam

Undertale

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X

xWenzy

Ziyaretçi
flat,1000x1000,075,f.u1.jpg

Merhaba MC-TR Sakinleri
Benim sevdiğim ve defalarca bitirdiğim oyunu sizlere sunmak istiyorum.
Yapımcısı Toby Fox tarafından piyasaya sürülen ve milyonlarca kişinin satın aldığı bir rpg oyunu.
Grafikleri pek te iyi olamasa da hikaye açısından EFSANE bir avantaja sahip. İsterseniz oyunda kimseyi öldürmeden mutlu sona erişebilir, istersenizde oyunda herkesi kan içinde bırakarak kötü sona ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde birbirinden farklı ve eğlenceli bilmeceler bulunmakta. Oyunda yaptığınız hareketler, oyunun sonunu sizlere farklı kılıyor. Satın alıp oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunun Hikaye Kısmına Gelirsek
Oyun, insanlar ve yaratıklar arasındaki savaşı konu alır. Savaşı insanların kazanmasıyla canavarlar yer altına güçlü bir büyüyle hapsedilir. Bu büyüyü aşmak için bir insan ve bir canavar ruhunu birleştirmek ya da yedi insan ruhuyla bariyeri kalıcı olarak kırmak gerekmektedir. Bir gün gidenlerin asla geri dönemediği Mt.Ebott adındaki dağa bir çocuk tırmanır. Oyunun ana karakteri, cinsiyeti belirsiz olan Frisk adındaki bu çocuk dağın içine, yaratıkların dünyasına düşer ve insanların arasına dönebilmek için yolculuğa başlar. (evet Wikipedia'dan aldım)

Sistem Gereksinimleri
Önerilen Sistem Gereksinimi
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, veya 10
    • İşlemci: 2GHz+
    • Bellek: 3 GB RAM
    • Ekran Kartı: 512MB
    • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Minimum Sistem Gereksinimi
  • MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, veya 10​
    • Bellek: 2 GB RAM​
    • Ekran Kartı: 128MB​
    • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan​

(biraz acemice yazmış olabilirim kusuruma bakmayın. Hatalarımı söylerseniz benim için faydalı olur.)

Son düzenleme:

mahlukat

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy
Uzun zamandır Minecraft'tan sonra ne oynayabilirim diye düşünüyordum güzel görünüyor. Eline sağlık yazı için.

X

xWenzy

Ziyaretçi
Uzun zamandır Minecraft'tan sonra ne oynayabilirim diye düşünüyordum güzel görünüyor. Eline sağlık yazı için.
Rica ederim. MC-TR de olan aktifliğimi artırmayı planlıyorum, bunun gibi daha çok konu gelecektir. Tabi kide daha iyi yazılmış ve anlatılmış halinde sizlere sunmayı planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı