Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Uncharted 4: A Thief's End - Kişisel İncelemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pose7don

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Pose7don

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
Pose7dox
Öncelikle Merhaba direkt konuya gelirsek Uncharted serisi genel olarak gerçekten çok güzel bir seri aksiyonu ve parkur kısımları bide çok zor puzzlelar uncharted 4 de sadece puzzlelarda takıldım gerçekten çok beyin yakıyorlar fakat müzikleri parkurları aksiyonu hiç bi oyunun veremeyeceği kadar iyi özellikle abimizle olan bağımız hazineleri aramak dağalardan tırmanmak ve tabikide grafikler grafikleri mükemmel desem az bile olabilir oyunu 2 kere bitirdim hiç bi hata gibi bişeye rastlamadım oyunu bitirseniz bile oynayabileceğiniz online mod ve hayatta kalma modu var yani oyunun başında belki 100 saat bile geçirebilirsiniz eğer bu modları oynamazsanız oyun maksimum 19-20 saat sürüyor oyunun bi yandan gizlilik oyunu gibi oynanabilmeside çok güzel çalılarda saklanıp gizlice tüm bölgeyi temizliyebilirsiniz veya silahla direk taramaya başlayabilirsiniz fakat büyük ihtimal başarısız olursunuz gerçekten gizlice bir kaç kişi indirmeden veya saklanmadan bölümü geçmeniz nerdeyse imkansız hale geliyor oyunu çok övdüm biliyorum ama oyunun eksisi yok diyebilirim gerçekten kusursuza yakın derecede bi oyun oynadıktan sonra ne demek istediğimi anlarsınız zaten -İnceleme Bitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı