Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım UltimateTimber | Survival sunucular için yenilikçi bir plugin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
indir (5).jpeg

Herkese selam forum sakinleri ?

Bu gün sizlere zamanında ücretli olup, sonradan songoda ekibinin kararıyla ücretsiz olan, UltimateTimber eklentisini tanıtacağım.

Eklenti Bilgisi

Eklenti hakkında bahsedecek olursak gerçekten profesyonel bir iş istiyor. Gerçekten yönetilmesi ve ayarlanması zor bir eklentid değildir. Bu eklenti sunucunuza bir çok animasyonlu ağaç kırma,animasyonsuz ağaç kırma ve ekstra olarak kendisine ait, autopickup sistemi yani otomatik envantere odunlar,saplingler gelmektedir..Bu eklentiyi yazılara dökmeye çalıştım.Resimler ile demek istediklerimi daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

auto-pickup.gif

Yukardada belirttiğim gibi sunucuya herhangi bir autopickup ve ya toplayıcı isimli plugini indirmeden, envanterinize otomatik olarak gelmektedir.Sadece pluginin dosyalarından true yapmanız yeterli olucaktır. ?

disintegrate-animation.gif

Eklentinin ilk animasyonuyla tanışalım.Gördüğünüz gibi yapraklar ve odunlar, hızlıca kırılıyor ve elinize geliyor.Bunu önermiyorum fakat aşağıda daha bir çok animasyon vardır. ?

ezgif.com-optimize.gif

Bu animasyonu daha çok sevdiğinizi görür gibiyim, sizcede öyle değilmi?!
Benim fikrimce bunu ve alttaki animasyonu kullanmanız olucaktır.Unutmayın herhangi bir lagg yapmamaktadır.Ağaç farmlarında artıj bilemiyorum ?

ezgif.com-optimize (1).gif

Bu benim eklentide en çok sevdiğim, animasyon oldu.Sanki modla ağaç kırıyormuşum gibi hissiyat veriyor.Bence bu eklentiyi kurcaksanız, bunu denemelisiniz. ?

NOT: Pluginde animasyonsuz halide vardır fakat nasıl olduğunu çoğu kişi bildiği için göstermek istedim.Pluginimiz, 1.8.X - 1.15.X sürümlerinde çalışmaktadır.

Komutlar​
İzinler​
Açıklama​
/ut​
Default​
Plugin hakkında bilgileri gösterir.​
/ut reload​
ultimatetimber.reload​
Plugini ve dosyalarını yeniler.​
/ut toggle​
ultimatetimber.toggle​
Eklentinin animasyonların aktif eder.​
Bulunmuyor​
ultimatetimber.chop​
Oyuncuların hızlı ağaç kırma yani eklenti aktif etmesini saģlar​
Bulunmuyor​
ultimatetimber.bonusloot​
Ağaçlardan ekstra olarak odun,elma,sapling düşmesini sağlar​
Bulunmuyor​
ultimatetimber.bypasscooldown​
Oyuncuların ağaçları süreyle kırmasını ayalar (Tam bilmiyorum, kapatada bilir)​

Eklenti Tanıtımı
Eğer bu karışık eklenti hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsan. Bu videoyu izlemenizi şiddetli öneririm.

Buraya tıklayarak, eklentinin indirme linkine uça bilirsin!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse bu tanıtmış olduğunuz var olan eklentiyi daha önceden ücretliyken duymuştum. Gerçekten de sizin konu içerisinde bahsettiğiniz gibi son nesil hayatta kalma sunucuları açısından oldukça yararlı olabileceğini düşündüğüm eklenti ki ağaçlarında şekilli kırılması da oyuna bir nebze bile olsa gerçeklik katıyor. Zaten hepimiz oyuna başladığı zaman ağaçların neden düşerek kırılmadığını sorgulamışızdır. Bence bu sorgulamaların üstüne böyle bir eklentinin geliştirilmesi de oldukça mantıklı olmuş. Son olarak da sahiden güzel anlatmışsın ki kalemine de sağlık.

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Doğruyu söylemek gerekirse bu tanıtmış olduğunuz var olan eklentiyi daha önceden ücretliyken duymuştum. Gerçekten de sizin konu içerisinde bahsettiğiniz gibi son nesil hayatta kalma sunucuları açısından oldukça yararlı olabileceğini düşündüğüm eklenti ki ağaçlarında şekilli kırılması da oyuna bir nebze bile olsa gerçeklik katıyor. Zaten hepimiz oyuna başladığı zaman ağaçların neden düşerek kırılmadığını sorgulamışızdır. Bence bu sorgulamaların üstüne böyle bir eklentinin geliştirilmesi de oldukça mantıklı olmuş. Son olarak da sahiden güzel anlatmışsın ki kalemine de sağlık.
Evet, eskiden ücretliydi hatta hatılıyorum leak bile indirmiştim.Tabii şuan düşüncelerim çok değişti.Bunu diye bilirim ki, survival sunucusu olanlar mutlaka denesin ve asla pişman olmaz.Verdiğin güzel cevap ve yorumun için sana teşekkür ediyorum. <3

Yalçın Melih

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Melih Yalçın#5709

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MelihY
Güzel bir pluginmiş ilerde survival sunucusu açarsam kullanırım

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.680
Puanlar
17.435
Güzel bir plugin tanıtımı olmuş yapacağım survival paketinde kullanacağım.

Rahim Q.

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Başlıkta dediğiniz gibi survival sunucularında kullanılabilcek güzel bir eklenti tanıtımda hoş elinize sağlık.

syrthez

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Onur#9264

Elmaslar
3
Puanlar
135
Minecraft
XenoRoss
Survival sunucumda aktif olarak kullanmaktayım. Oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekiyor. Tavsiye ediyorum herkese

F

Fusional

Ziyaretçi
güzel bir tanıtım olmuş eline sağlık

berk23123

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
8.760
Survıval sunucumda kullanmayı düşünüyorum. Başarılı bir eklenti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı