Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Ultimate Stacker yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BowleR

Ziyaretçi
sunucumda tavuk farmı yapıyorlar ve 100k tavukları oluyor bu tavuklar yumurtlayınca item stacker olmasına rağmen sunucu çöküyor ultimate stacker ile stacklenen moblara sınır koyabiliyormuyuz? sınır 1k iste 1001 bile olmayacak silinecek yeni çıkan?

E

Ephiry

Ziyaretçi
sunucumda tavuk farmı yapıyorlar ve 100k tavukları oluyor bu tavuklar yumurtlayınca item stacker olmasına rağmen sunucu çöküyor ultimate stacker ile stacklenen moblara sınır koyabiliyormuyuz? sınır 1k iste 1001 bile olmayacak silinecek yeni çıkan?
Selam , Bro tekrar selam discord bakarsan sorununu çözebiliriz birdahakine de önce etrafındaki bilenlere sor aga 2 dklık şey için konu kirliliği olmasın lo :D

İyi forumlar...

Saygılarımla...

C

celal1387

Ziyaretçi
Öncelikle mob stack limitini düşürün. 1000 nedir cidden?
Gidin 15 20 yapın hadi taş çatlasın 50 falan.
Daha sonra clearlagg, farm limiter vb. ile chunk başı mobları limitleyin.
Ayrıca UltimateStacker kullanmanızı önermem. Kendisi bug kaynıyor.

B

BowleR

Ziyaretçi
başta stack mob kullanıyordum sonra ultimatestacker önerdiler

C

celal1387

Ziyaretçi
Bug olarak en basitinden şunu söyleyeyim. Git birkaç stack tavuk oluştur. Sonra onların yanında wither oluştur. Tabi bunu kapalı alanda yap. Wither tavukları öldürecektir ve normalde mob başı düşen wither gülü stack başı düşecektir. Stacklerdeki tavuklar ziyan olacak yani.

Ayrıca ultimatestackerın item stackini aktifleştirdiysen onun için de bir bug var. Netherdan item geçişlerini aktifleştir engelleyen plugin varsa. Portalın içine 1 stack kömür at örnek olarak. Diğer tarafta 64 taneden az kömür bulacaksın.

Ayrıca spawner stack sistemi de ayrıca buglu. Hata verecektir ileride haberin olsun.

B

BowleR

Ziyaretçi
onlar kapalı çalışmıyor

daywe1

Sahiplenmek değil vazgeçebilmek seni yüceltir

Discord:

daywe#0001

Elmaslar
40
Puanlar
4.055
Yer
Antalya
Minecraft
daywe
Mobs kısmında var diye biliyorum ayarları -1(sınırsız demektir) olacaktır onları kendine göre ayarlayabilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı