Sol Reklam
Sağ Reklam

Ucuza Xenforo Forum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Merhaba Arkadaşlar Ben MC-TR Gibi Forum kurmak istiyorum ama lisansız olcak satış fln yapmıycam bir arkadaşdan duydum 10 tl diye Nasıl alabilirim

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
.com domain 5 tlye satın alabilirsin 1 yıllık
site desen 11 tl
toplam 16 tlye patlar
.comlu forum sitesi :D

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Merhaba Arkadaşlar Ben MC-TR Gibi Forum kurmak istiyorum ama lisansız olcak satış fln yapmıycam bir arkadaşdan duydum 10 tl diye Nasıl alabilirim

XenForo'nun warez sürümleri elbette internette bulunmakta. Biz kullanmanızı önermemekle birlikte yinede kullanıcaksanız doğru siteden doğru xenForo'yu indirmeyi mutlaka kontrol edin.
Aksi takdirde içine shell tarzı site açığı oluşturabilecek veya kendi sitelerine backlink kasacak editli dosyalar bulunması çok muhtemel. Bu da ileride başınızı ağrıtabilir.
.com alan adı godaddyden ucuz şekilde temin edebilirsin. XenForoyu kurabilmek için bir hostinge ihtiyaç duyacaksın. Googleye ücretsiz hosting aratarak seni bir seviyeye kadar götürebilecek ücretsiz hosting bulabilirsin.
İnternetten godaddy alan adı hostinge bağlama şeklinde videolar izlersin ek olarak ta how to install xenforo gibi cümleler aratıp xenforo kurulumunu öğrenebilirsin.
Yinede yapamaz hata alırsan buraya paylaş.
Elimizden geldiğince yardımcı olalım.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
XenForo'nun warez sürümleri elbette internette bulunmakta. Biz kullanmanızı önermemekle birlikte yinede kullanıcaksanız doğru siteden doğru xenForo'yu indirmeyi mutlaka kontrol edin.
Aksi takdirde içine shell tarzı site açığı oluşturabilecek veya kendi sitelerine backlink kasacak editli dosyalar bulunması çok muhtemel. Bu da ileride başınızı ağrıtabilir.
.com alan adı godaddyden ucuz şekilde temin edebilirsin. XenForoyu kurabilmek için bir hostinge ihtiyaç duyacaksın. Googleye ücretsiz hosting aratarak seni bir seviyeye kadar götürebilecek ücretsiz hosting bulabilirsin.
İnternetten godaddy alan adı hostinge bağlama şeklinde videolar izlersin ek olarak ta how to install xenforo gibi cümleler aratıp xenforo kurulumunu öğrenebilirsin.
Yinede yapamaz hata alırsan buraya paylaş.
Elimizden geldiğince yardımcı olalım.
Buna ek, ücretsiz hosting pek önermiyorum. MYSQL hızı yavaş olacağından site açılışlarında veri aktarmalarında çok sıkıntı yaşarsın. Eğer bir proje yapacaksan ücretsiz proje desteğimizi inceleyebilirsin, linux hosting verelim sana.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Buna ek, ücretsiz hosting pek önermiyorum. MYSQL hızı yavaş olacağından site açılışlarında veri aktarmalarında çok sıkıntı yaşarsın. Eğer bir proje yapacaksan ücretsiz proje desteğimizi inceleyebilirsin, linux hosting verelim sana.
r10.net gibi webmaster forumlarında gerçektende vergi levhalı, ys belgeli firmalar kendilerini kanıtlamak için yeni girişimcilere sponsor oluyorlar. Bu tarz kampanyalardan yararlanılabilinir.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Olur Projem Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı