Sol Reklam
Sağ Reklam

Ücretsiz Yeşil Temalı Minecraft Konu Tasarımı | Design by Nesna

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna

Merhaba MC-TR sakinleri! Bu gün yaptığım bir tasarımı ücretsiz olarak paylaşma kararı aldım. Sizde isterseniz aşağıdan psd dosyasını indirerek düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz.

iP7QlC.png

Kullanılan font: Poppins​

Son düzenleme:

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Link patlarsa söyleyin düzelteyim :)

T

Tema

Ziyaretçi
Kaliteli ürünler sunmak gerekir bazen ;)

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Son düzenleme:

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Gayet başarılı bir tasarım olmuş, göze çok güzel hitap ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Son düzenleyen: Moderatör:

Soperth

I'm in space.

Discord:

Soperth#5131

Elmaslar
53
Puanlar
6.470
Gayet güzel gözüküyor konu tasarımına para bulamayan arkadaşlar kullanabilir, ücretsiz olarak paylaşım yaptığınız için teşekkürler.​

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Gayet güzel gözüküyor konu tasarımına para bulamayan arkadaşlar kullanabilir, ücretsiz olarak paylaşım yaptığınız için teşekkürler.​
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Beğendiysen bir elmas bırakabilirsin :)

ErenRHN

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kaptan Mosey#8426

Elmaslar
57
Puanlar
3.870
Minecraft
ErenRHN
Ben beğenmedim. En üstteki sayfa isimleri tasarımın en üstüne çok yakın birazcık boşluk bırakılsa daha iyi olurdu, yazıların içini silip arka tarafa atarken birazcık opaklığını kısarsanız daha güzel olabilir böyle birazcık karmaşaya sebep olmuş, ilk sayfadaki ip kısmı nur saçıyor biraz az parlayabilir, hakkımızda kısmı olmamış sadece yazı var gibi duruyor bir şeyler eklenebilir, İngilizce yazıda büyük i harfine sinir olurum onu da koymazsanız tatlı zira öyle bir harf yok, bir de bu tasarımı güzelleştirebilecek şeylerden bir tanesi sayfa aralarına veya sayfaların etraflarına şekiller eklemek. Bütün tasarım birleşik gibi durmuş ve sayfa sayfa (ana sayfa, hakkımızda... şeklinde) ayırmanız birazcık boşa çaba gibi duruyor çünkü iki sayfayı ayıran bir şey yok bu yüzden iki sayfayı ayıran ayraçlar kullanırsanız daha anlaşılabilir olacaktır tasarım.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Ben beğenmedim. En üstteki sayfa isimleri tasarımın en üstüne çok yakın birazcık boşluk bırakılsa daha iyi olurdu, yazıların içini silip arka tarafa atarken birazcık opaklığını kısarsanız daha güzel olabilir böyle birazcık karmaşaya sebep olmuş, ilk sayfadaki ip kısmı nur saçıyor biraz az parlayabilir, hakkımızda kısmı olmamış sadece yazı var gibi duruyor bir şeyler eklenebilir, İngilizce yazıda büyük i harfine sinir olurum onu da koymazsanız tatlı zira öyle bir harf yok, bir de bu tasarımı güzelleştirebilecek şeylerden bir tanesi sayfa aralarına veya sayfaların etraflarına şekiller eklemek. Bütün tasarım birleşik gibi durmuş ve sayfa sayfa (ana sayfa, hakkımızda... şeklinde) ayırmanız birazcık boşa çaba gibi duruyor çünkü iki sayfayı ayıran bir şey yok bu yüzden iki sayfayı ayıran ayraçlar kullanırsanız daha anlaşılabilir olacaktır tasarım.
Başarılarınızın devamını dilerim.
Böyle herkesin konusu baltalıyoruz sanırım çünkü Tema'nın konusunada aynı şeyi yazmışsınız ama neyse. Ücretsiz verdiğim bir konu tasarımı çok da takmamak gerekir :)

ErenRHN

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kaptan Mosey#8426

Elmaslar
57
Puanlar
3.870
Minecraft
ErenRHN
Böyle herkesin konusu baltalıyoruz sanırım çünkü Tema'nın konusunada aynı şeyi yazmışsınız ama neyse. Ücretsiz verdiğim bir konu tasarımı çok da takmamak gerekir :)
Yoo, baltalama falan yok Discord'da gördüm geldim.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Merhaba MC-TR sakinleri! Bu gün yaptığım bir tasarımı ücretsiz olarak paylaşma kararı aldım. Sizde isterseniz aşağıdan psd dosyasını indirerek düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz.
iP7QlC.png

Kullanılan font: Poppins​
Kesinlikle kullanıcam :D <3

raiderlegend

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
610
Minecraft
BlackOfGaming
Çok güzel bir tema tebrik ederim.

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Ücretsiz olmasına göre sistemler dışının uyumsuzluğu dışında kötü bir yanı yok ücretsiz olduğu için de gayet normal başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı