Sol Reklam
Sağ Reklam

[ÜCRETSİZ YAYINLANACAK ] Ödül Sistemi

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Sistemi özetlemek gerekirse botun amacı ödül sistemi oluşturmaktır, para ile satılan coinler gibi düşünebilirsiniz. Ödül sistemine kayıt olabilirler ve yeterli ödül puanları varsa özel yetki kullanabilirler.

ÖZELLİKLER
GEREKLİ MODÜLLER
KOMUTLAR
[BGCOLOR=rgb(0, 0, 0)]dddddddddddddddddddddddddddddd[/BGCOLOR][BGCOLOR=rgb(0, 0, 0)]dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd[/BGCOLOR][BGCOLOR=rgb(0, 0, 0)]dddddddddddddddddddddddddddddddddd[/BGCOLOR]
Her kişi için farklı bir metin belgesi açılır​
discord.py​
!odul - ödül sistemi menüsünü açar.​
Metin belgeleri txtvar formatındadır. (Düzenlenebilir)​
txtvar.py - (benim modülüm herhangi bir veri çalma durumu asla yaşanmaz!)​
!odulkayit - ödül sistemine kayıtlı değilse kaydını yapar.​
Her puan işlemi, anında o kişinin metin belgesine kaydedilir.​
os - time - datetime​
!odulmagaza - ödül puanları ile kullanabileceğiniz özel yetkileri açar.​

Güncelleme 1:
- Artık yetkili kişiler başkalarına kredi tanımlayabilir.
- Artık işlemler, Discord ID'e göre değil, Discord Kullanıcı Adı ve ID' göre yapılacak. (479706703277981696 => EchTR#1848)
- Sytnax değiştirilebilir.
- Yetkililer dosyadan ayarlanacak. Yani sadece panele kayıt olan kişiler başkalarına kredi tanımlayacak.
- Tanımlanacak kredi miktarı dosyadan ayarlanacak. (sonraki güncellemelerde değiştirebilirim)
- Mesajlar modernleştirildi.

odul 1.PNG

odul 2.PNG
odulduyuru 1.PNG

odulduyuru 2.PNG

odulkayit 1.PNG

odulkayit 2.PNG

odulmagaza 1.PNG

odulmagaza 2.PNG

odulpuaniekle 1.PNG

odulpuaniekle 2.PNG

odulpuaniekle 3.PNG

Yakında görselleri ekleyeceğim.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Özellikle büyük kitleye hitap eden Discord sahipleri açısından güzel bir yapıma benziyor ki biteceği günü iple çekiyor olacağım. Kolay gelsin :))

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Şu an çok basit bir bot olmuş. Anladığım kadarıyla kullanıcıyı sisteme kaydettirme (ki nasıl kayıt oluyor anlamadım) ve ödül puanına göre duyuru attırabilme var şu an. Ödül mağazaya ürün ekleyebilme sistemi yapılmadıkça gereksiz bir proje gibi duruyor. Tabii ürün ekleme dediğimiz şeyin de ürün grupları olması gerekiyor (örn: rol, perm, duyuru, gerçek bir şey veya herhangi başka bir şey). Kısacası projeni detaylandırırsan çok güzel bir şey olabilir ancak uğraşmak istemeyip sadece 1-2 özellikle bitirirsen çok gereksiz bir şey hazırlamış olursun.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Şu an çok basit bir bot olmuş. Anladığım kadarıyla kullanıcıyı sisteme kaydettirme (ki nasıl kayıt oluyor anlamadım) ve ödül puanına göre duyuru attırabilme var şu an. Ödül mağazaya ürün ekleyebilme sistemi yapılmadıkça gereksiz bir proje gibi duruyor. Tabii ürün ekleme dediğimiz şeyin de ürün grupları olması gerekiyor (örn: rol, perm, duyuru, gerçek bir şey veya herhangi başka bir şey). Kısacası projeni detaylandırırsan çok güzel bir şey olabilir ancak uğraşmak istemeyip sadece 1-2 özellikle bitirirsen çok gereksiz bir şey hazırlamış olursun.
biliyorum dostum. kafama esti böyle bir şey yaptım. zaten şuan ki hali ile 56 satır kod.
fikrimi unutmadan böyle bir şey yapmaya karar verdim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

mağazaya ürün eklenebilir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı