Sol Reklam

Bulundu ücretsiz Pluginer Alımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BenEnis

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
Sevgili forum okurları bu gün serverime aradığım pluginer özelliklerinden bahsedeceğim. Aradığım ilk özellik az da olsa deneyimi olması. Deneyim derken yaptığı plugin paketlerinden bahsediyorum. Yapmak isteyen arkadaşlar isteğim hub server kurmak ve içinde SkyBlock, Lobi ve Tam emin olmadığım bir paket olacak. Bu paketi konnuşuruz.
Yaş hiç sıkıntı değil fakat işini iyi yapmazsa yada deneyimi yoksa olmaz. 3 haftadır birisiyle konuşuyordum yapıyorum yapıyorum diyordu ve hiç bir şey yapmamıştı. En önemli özellik ücretsiz olması ve ilerleyen zamanlarda tekrar paket istediğimde yardım etmesi.​

#Kadirz123

Efsane QXK <3

Discord:

Kadirz123#3611

Elmaslar
41
Puanlar
13.620
Yer
İzmir
Minecraft
Kadirz123
Kolay kolay kimse ücretsiz yapmaz bence, çünkü babasının hayrına çalışacak değil ya?
En azından sunucu eğer tutarsa sunucu gelirlerinin %30'luk kısmını pay almalı şahsi fikrim.

BenEnis

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
Kolay kolay kimse ücretsiz yapmaz bence, çünkü babasının hayrına çalışacak değil ya?
En azından sunucu eğer tutarsa sunucu gelirlerinin %30'luk kısmını pay almalı şahsi fikrim.
olabilir mantıklı birisini önerir misiniz?

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Yeni sistem bir plugin kodlayan birisimi lazım size , yoksa sadece serveri bastan asagı kurmanda yardımcı olucak pl bilğili birisimi lazım .??

BenEnis

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
baştan aşşağı bilgili olması gerekli. serveri kurmayı biliyorum fakat pluginlerle pek aram yk

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Ferdikycx
hocam bizde bir servar planlıyoruz ekibimiz var ama sorunlarımız var istersen bir düşün deriz

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
baştan aşşağı bilgili olması gerekli. serveri kurmayı biliyorum fakat pluginlerle pek aram yk
serveri kurmayı biliyorum demişsinde hocam serveri kurmanın temelı zaten plugin bilginden gecer.
plugin bilgin 0 ise ancak sw yi açıp kaparsın.

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Ferdikycx
serveri kurmayı biliyorum demişsinde hocam serveri kurmanın temelı zaten plugin bilginden gecer.
servar acma ve paketlerde yada skriptinde hicbir sorunum yok sadece gözü kör olsun maddi yönden sıkıntım var
hocam ondan bir yanım eksik sadece bilgiyle olmuyor bu işler

BenEnis

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
hocam bizde bir servar planlıyoruz ekibimiz var ama sorunlarımız var istersen bir düşün deriz
ne gibi düşünmeliyim. Servere kurucu vs. mi arıyorsunuz.

plugin paketi hazırlayamam demeye çalıştım. pluginlerin amacını vs. biliyorum.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker

kendı plugınlerını en azından kendının editleyebilmen lazım yoksa sıkıntı çekersin. mesela ben sna yardım ettım diyelim, bir işim çıktı 1 hafta yokum ve o süre içinde bir sıkıntı olustu.Bir hafta benimi bekleyeceksin hocam,kurucaksan sw en az kendının ıyı bı sekılde editlemen gerek. bilgin olması lazım.Yok bilmiyorsan youtube dir bu forumdur vb vb yerlerden tarıf ala ala 1 gb server kıralayıp kendını alıstırarak devam et.

BenEnis

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
serveri nereden alıcaksınız. eğer axitr den alıcaksanız tamam. ben alırım panel ve kurucu bende olur sende de kurucu olur yada kurucu kimse işte.

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Ferdikycx

hocam kısaca bize sponsor lazım maddi anlamda destek cıkarsan tabi senide unutmayız istersen elimiz bollanınca paranı verirz yada yetkini

BenEnis

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Erynial
kendı plugınlerını en azından kendının editleyebilmen lazım yoksa sıkıntı çekersin. mesela ben sna yardım ettım diyelim, bir işim çıktı 1 hafta yokum ve o süre içinde bir sıkıntı olustu.Bir hafta benimi bekleyeceksin hocam,kurucaksan sw en az kendının ıyı bı sekılde editlemen gerek. bilgin olması lazım.Yok bilmiyorsan youtube dir bu forumdur vb vb yerlerden tarıf ala ala 1 gb server kıralayıp kendını alıstırarak devam et.
ben zaten yapılan plugin paketlerini inceleyip deniyorum ondan sonra kullanırım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hocam kısaca bize sponsor lazım maddi anlamda destek cıkarsan tabi senide unutmayız istersen elimiz bollanınca paranı verirz yada yetkini
nerden alıcaksınız serveri.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

eğer kurucu verirseniz ve server hoşuma giderse olur.

Son düzenleme:

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
@Ferdikycx Sana nasıl güvenicez sponsor olursak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı