Sol Reklam

Ücretsiz Hizmet

Plugin & Mimari Ücretsiz Hizmet Vermeli miyim?

• Evet

Oylar: 9 33,3%
  • Hayır

Oylar: 7 25,9%
  • Hoş Olur

Oylar: 8 29,6%
  • Berbat

Oylar: 3 11,1%

• Oy Verenler
    27

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Merhaba sevgili Minecraft Türkiye yetkilileri, ben Cylonce Ücretsiz hizmet vermeye karar verdim, sizlerin tepkisini almak istedim.

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Farklı bir bakış açısı. Başarılar.

S

sooply

Ziyaretçi
Hayır oyunu verdim. Bunun sebebi; sen bu haritayı yapacaksın -işinde iyisin bir de- ve burada paylaşacaksın. Başkaları indirecek ve biraz düzenleyip burada tekrar paylaşıp benim diyecek. Tabii tercih senin.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Galiba buildersin tamamen ücretsiz yapma canın çok istiyorsa bir tane ücretsiz map paylaşabilirsin.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Zamanında ücretsiz tasarımlar yaptım. Bir gün yaptıklarımdan birisi, ona yaptığımın diğerlerine yaptığımla benzediğini söyledi. Ben de bunda bir sıkıntı yok gibisinden konuştum, sonuçta ücretsiz. Adamın tasarımı benimkinden kat kat kötü olmasına rağmen tasarımı kullanmadı ve aksine bana bir küfür etmediği kaldı. O günden sonra şunu anladım: Hayat ücretsiz tasarım yapmak için çok kısa.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Berbat oyu verdim. :D

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Zamanında ücretsiz tasarımlar yaptım. Bir gün yaptıklarımdan birisi, ona yaptığımın diğerlerine yaptığımla benzediğini söyledi. Ben de bunda bir sıkıntı yok gibisinden konuştum, sonuçta ücretsiz. Adamın tasarımı benimkinden kat kat kötü olmasına rağmen tasarımı kullanmadı ve aksine bana bir küfür etmediği kaldı. O günden sonra şunu anladım: Hayat ücretsiz tasarım yapmak için çok kısa.
Bu hayatta her zaman mutlu olamassın. Yani insanların kariyer yapma veya illede tıp dertleri olanları anlamıyorum max 80 yıl yaşayacaksın ve hiç ölmeyecek gibi çalışıyor ben Asker olmak istiyorum daha doğrusu Şehit bu yüzden Şehit olanlara üzülmeyin onlar Cennetlikdir. Lütfen bu yazdığımı yanlış anlamayın.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
ıste herseyı parayla yapanlar deıl ucretsız yapanlar daha ıyı sevılır ve daha uygundur bu yuzden helal olsun sana en ıyısını dusunmussun

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

luteNg#2420

Elmaslar
55
Puanlar
6.370
Minecraft
luteNg
Tamamen ücretsiz yapman kötü olur. Bunun yerine arada sırada ücretsiz buildler paylaşman daha makul bence.

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
366
Puanlar
0
Yer
${ ...:....:...}$
Minecraft
Troy
Bana göre kötü olur.Nedeni şudur zaten çoğu kişi hep aynı mapleri kullanıyor üşenip yapmıyor ve bu sefer çok fazla sizin mapınız göz önünde olacaktır her sunucuda görülebilecek bir map plugin v.s olacaktır...

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Arkadaşlar hayır veya berbat oyu vermiş te, bence cidden hoş olur. Neden diye sorarsanız; ücretsiz paylaşım yapanlar zaten ücretsiz olarak herkese paylaşıyor. Sonrası paylaşımı gören kişiye kalıyor. Burada paylaşan kişi bağış gibi bir şey yapıyor. :D

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
ıste herseyı parayla yapanlar deıl ucretsız yapanlar daha ıyı sevılır ve daha uygundur bu yuzden helal olsun sana en ıyısını dusunmussun
Ücretli hizmet verenlere karşı neden böyle bir yargı var acaba? İşlerini kaliteli yapan kişiler sevilir çünkü yaptıkları iş adı üstünde kaliteli olur. İşlerini kaliteli yapan kişilerin de neredeyse tamamının ücretli hizmet verdiğini düşünürsek bu sözünüzü neye dayanarak söylediniz anlam veremiyorum. Bütçesi olmayan kişiler ücretsize yöneliyor ve ücretsiz yapanlara sevgi besliyor. Peki sorun bütçesi olan birine hiç ücretsiz işler ona size geldiği gibi mükemmel geliyor mu?

Özetle şunu demek istiyorum: Cylonce, belli bir kaliten olduğunun farkındayım. Ücretsiz hizmet verdiğin taktirde bütçesi olmayan veya çok düşük olan sunucuların yaptıklarını kullanmasına sebebiyet vereceksin. Bu kısa vadede sunucuların mimari ve eklenti dallarını kaliteleştirecektir fakat uzun vadede ortalık senin yaptıklarını 100 sunucunun kullanıp 100 sunucunun da bunu farklılık olarak görmesine sebebiyet verecek bence. Bu her zaman böyle oldu ve böyle gidecek. Arada bir ücretsiz paylaşım yapman hoş olur elbette lâkin hizmetini tamamen ücretsize çevirmek büyük bir hatadır.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Hayır oyunu verdim. Bunun sebebi; sen bu haritayı yapacaksın -işinde iyisin bir de- ve burada paylaşacaksın. Başkaları indirecek ve biraz düzenleyip burada tekrar paylaşıp benim diyecek. Tabii tercih senin.
Katılıyorum ++

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Mufugo#2722

Elmaslar
90
Puanlar
13.470
Bu yoruma katılarak bende "Hayır" diyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı