• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Ücretsiz Hizmet

Plugin & Mimari Ücretsiz Hizmet Vermeli miyim?

• Evet

Oylar: 9 32,1%
  • Hayır

Oylar: 8 28,6%
  • Hoş Olur

Oylar: 8 28,6%
  • Berbat

Oylar: 3 10,7%

• Oy Verenler
    28

Cylonce

- sb&
Premium
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.575
Puanlar
3.695
Cylonce
`C' ylonce#5276
Minecraft
Cylonce
Merhaba sevgili Minecraft Türkiye yetkilileri, ben Cylonce Ücretsiz hizmet vermeye karar verdim, sizlerin tepkisini almak istedim.

XeusEuriaL

Dream Team-RE
Yasaklandı
Elmaslar
268
Puanlar
1.040
XeusEuriaL#4853
Minecraft
XeusEuriaL
Farklı bir bakış açısı. Başarılar.

Sooply

Burası boş kalsın. Belki ihtiyacı olan gelip alır.
Normal Editör
Premium
Elmaslar
780
Puanlar
2.290
Sooply#9062
-
Hayır oyunu verdim. Bunun sebebi; sen bu haritayı yapacaksın -işinde iyisin bir de- ve burada paylaşacaksın. Başkaları indirecek ve biraz düzenleyip burada tekrar paylaşıp benim diyecek. Tabii tercih senin.

EmektaR_03

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
192
Puanlar
1.415
EMEKTAR
EMEKTAR
Minecraft
MustafaPvP1
Galiba buildersin tamamen ücretsiz yapma canın çok istiyorsa bir tane ücretsiz map paylaşabilirsin.

admiraldus

DEVASTATE
Site Sahibi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.969
Puanlar
3.340
admiraldus
admiraldus#5822
Minecraft
admiralduski
Zamanında ücretsiz tasarımlar yaptım. Bir gün yaptıklarımdan birisi, ona yaptığımın diğerlerine yaptığımla benzediğini söyledi. Ben de bunda bir sıkıntı yok gibisinden konuştum, sonuçta ücretsiz. Adamın tasarımı benimkinden kat kat kötü olmasına rağmen tasarımı kullanmadı ve aksine bana bir küfür etmediği kaldı. O günden sonra şunu anladım: Hayat ücretsiz tasarım yapmak için çok kısa.

EmektaR_03

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
192
Puanlar
1.415
EMEKTAR
EMEKTAR
Minecraft
MustafaPvP1
Zamanında ücretsiz tasarımlar yaptım. Bir gün yaptıklarımdan birisi, ona yaptığımın diğerlerine yaptığımla benzediğini söyledi. Ben de bunda bir sıkıntı yok gibisinden konuştum, sonuçta ücretsiz. Adamın tasarımı benimkinden kat kat kötü olmasına rağmen tasarımı kullanmadı ve aksine bana bir küfür etmediği kaldı. O günden sonra şunu anladım: Hayat ücretsiz tasarım yapmak için çok kısa.
Bu hayatta her zaman mutlu olamassın. Yani insanların kariyer yapma veya illede tıp dertleri olanları anlamıyorum max 80 yıl yaşayacaksın ve hiç ölmeyecek gibi çalışıyor ben Asker olmak istiyorum daha doğrusu Şehit bu yüzden Şehit olanlara üzülmeyin onlar Cennetlikdir. Lütfen bu yazdığımı yanlış anlamayın.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk
Elmaslar
178
Puanlar
1.140
KonsolCraftTR#5992
KonsolCraftTR
ıste herseyı parayla yapanlar deıl ucretsız yapanlar daha ıyı sevılır ve daha uygundur bu yuzden helal olsun sana en ıyısını dusunmussun

luteNg

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
490
luteNg
luteNg
Minecraft
luteNg
Tamamen ücretsiz yapman kötü olur. Bunun yerine arada sırada ücretsiz buildler paylaşman daha makul bence.

Troy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
426
Puanlar
1.290
Minecraft
Troy
Bana göre kötü olur.Nedeni şudur zaten çoğu kişi hep aynı mapleri kullanıyor üşenip yapmıyor ve bu sefer çok fazla sizin mapınız göz önünde olacaktır her sunucuda görülebilecek bir map plugin v.s olacaktır...

SoulX

Genel Moderatör
Genel Moderatör
Elmaslar
1.708
Puanlar
3.990
bozq
Soul#4118
Arkadaşlar hayır veya berbat oyu vermiş te, bence cidden hoş olur. Neden diye sorarsanız; ücretsiz paylaşım yapanlar zaten ücretsiz olarak herkese paylaşıyor. Sonrası paylaşımı gören kişiye kalıyor. Burada paylaşan kişi bağış gibi bir şey yapıyor. :D

admiraldus

DEVASTATE
Site Sahibi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.969
Puanlar
3.340
admiraldus
admiraldus#5822
Minecraft
admiralduski
ıste herseyı parayla yapanlar deıl ucretsız yapanlar daha ıyı sevılır ve daha uygundur bu yuzden helal olsun sana en ıyısını dusunmussun
Ücretli hizmet verenlere karşı neden böyle bir yargı var acaba? İşlerini kaliteli yapan kişiler sevilir çünkü yaptıkları iş adı üstünde kaliteli olur. İşlerini kaliteli yapan kişilerin de neredeyse tamamının ücretli hizmet verdiğini düşünürsek bu sözünüzü neye dayanarak söylediniz anlam veremiyorum. Bütçesi olmayan kişiler ücretsize yöneliyor ve ücretsiz yapanlara sevgi besliyor. Peki sorun bütçesi olan birine hiç ücretsiz işler ona size geldiği gibi mükemmel geliyor mu?

Özetle şunu demek istiyorum: Cylonce, belli bir kaliten olduğunun farkındayım. Ücretsiz hizmet verdiğin taktirde bütçesi olmayan veya çok düşük olan sunucuların yaptıklarını kullanmasına sebebiyet vereceksin. Bu kısa vadede sunucuların mimari ve eklenti dallarını kaliteleştirecektir fakat uzun vadede ortalık senin yaptıklarını 100 sunucunun kullanıp 100 sunucunun da bunu farklılık olarak görmesine sebebiyet verecek bence. Bu her zaman böyle oldu ve böyle gidecek. Arada bir ücretsiz paylaşım yapman hoş olur elbette lâkin hizmetini tamamen ücretsize çevirmek büyük bir hatadır.

élvio

dream it, wish it and do it..
Premium
Elmaslar
57
Puanlar
1.090
elvioghy#6566
Minecraft
elvioghy
Hayır oyunu verdim. Bunun sebebi; sen bu haritayı yapacaksın -işinde iyisin bir de- ve burada paylaşacaksın. Başkaları indirecek ve biraz düzenleyip burada tekrar paylaşıp benim diyecek. Tabii tercih senin.
Katılıyorum ++

Cresties

Syntax Error'lar ile büyüdük biz.
Premium
Elmaslar
68
Puanlar
1.090
MrCresties#2722
Bu yoruma katılarak bende "Hayır" diyorum.

Yukarı