Eklenti Paylaşımı Ücretsiz eklenti yaptırabilirsin, göz at

TheLudoBile

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
325
Minecraft
Discord
TheLudoBile#3485
Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu tür minecraft eklentileri yapma işine göz atmaya karar verdim, aslında çok ucuza eklenti yapacaktım ama onaylı satıcı olayıyla uğraşmak istemediğimden çok fazla zaman almayacak bir isteği ücretsiz eklenti yapacağım. Kendimden bahsedersem, minecraft eklentileriyle düzgün bir tecrübem olmasa da yaklaşık 2 yıldır java'yla uğraşıyorum. İstediğim tarzda bir fikir ve gerekli detayları bu konuya cevap olarak söylerseniz mutlu olurum, iyi günler.

Haluk1903_2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Puanlar
120
Minecraft
Discord
Haluk1903#7087
selamlar kolay gelsin, şuan üzerinde çalışmış olduğum plugin paketine item spawner tarzı bir plugin,script arıyorum eğer yardımcı olabilirsen teşekkür ederim :) discord ismim Haluk1903#7087

Aklımda olan şey spawnerdan itemler süre ile çıkacak mesela taş spawner : 2 saniyede 1 adet taş şeklinde.

kerimsargin

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
Usta Adayı
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
27
Puanlar
735
Yer
Kayseri
Minecraft
Discord
Kerim_#2997
Türk yapımı bir günlük görev eklentisi güzel olabilir :)

Amot

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
49
Puanlar
1.350
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Minecraft
Discord
ImAmot#2511
CraftRise daki gibi Lonca eklentisi güzel olabilir bungee mysql destekli

Colerival

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
5
Puanlar
140
Minecraft
Discord
Drivz#2415
selamlar kolay gelsin, şuan üzerinde çalışmış olduğum plugin paketine item spawner tarzı bir plugin,script arıyorum eğer yardımcı olabilirsen teşekkür ederim :) discord ismim Haluk1903#7087

Aklımda olan şey spawnerdan itemler süre ile çıkacak mesela taş spawner : 2 saniyede 1 adet taş şeklinde.
Hocam bu istediğiniz tornado spawner plugini ile mümkün iyi forumlar dilerim :)

Yasin3452

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
7
Puanlar
865
Minecraft
Güzel bir günlük görev eklentisi olabilir veyahut rankup eklentisi olabilir izlemlerime göre 1.16 üstü rankup plugini bulunmuyor

Zeynic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
54
Puanlar
1.330
Minecraft
Discord
yok#5555
Görev plugini hazırlarsanız coğu sunucu kullanır. Geliştirilmiş

DonsuzTurk

finish
Emektar
Satranç Şampiyonu
Yasaklandı
En iyi cevaplar
22
Elmaslar
1.347
Puanlar
11.900
Yer
Samsun
Discord
Yusuf#0006

TheKiller_Ahmet

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
14
Puanlar
3.935
Bir arkadaşımın önerisi üzerine bu tür minecraft eklentileri yapma işine göz atmaya karar verdim, aslında çok ucuza eklenti yapacaktım ama onaylı satıcı olayıyla uğraşmak istemediğimden çok fazla zaman almayacak bir isteği ücretsiz eklenti yapacağım. Kendimden bahsedersem, minecraft eklentileriyle düzgün bir tecrübem olmasa da yaklaşık 2 yıldır java'yla uğraşıyorum. İstediğim tarzda bir fikir ve gerekli detayları bu konuya cevap olarak söylerseniz mutlu olurum, iyi günler.

Görev plugini usttede yazılmış bende hak veriyorum görev plugini cidden çok iyi olur

euclidbeen

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
125
Minecraft
Discord
proctoglyvenol#0245
Güzel bir günlük görev eklentisi olabilir veyahut rankup eklentisi olabilir izlemlerime göre 1.16 üstü rankup plugini bulunmuyor
Eklenti sayfasında ne kadar 1.16 ve ilerisindeki sürümler için geçerlilik yazmasa da ben daha önceki iki sunucumda da hatasız, Türkçeleştirilmiş hallerini kullanmıştım. Sunucu sürümlerim: 1.16.5, 1.17.1
Şu anda da hala bir sunucumda bu eklentiyi hatasız bir şekilde kullanıyorum ve evet 1.17.1'deki ₺ sembolünü de destekliyor para birimi için filan...

euclidbeen

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
125
Minecraft
Discord
proctoglyvenol#0245
Hocam java'ya tam olarak ilgim asla olmadı, beceremedim demek istemiyorum ama beceremedim benim için çok anlamsız geldiği yerler oldu en sevdiğim kısımlar bu döngüler oldu if else gibi, diğer arkadaşlarında da bahsettiği gibi Türkçe, görevlerin oluşturulabileceği bir görev eklentisi çok güzel olurdu. Hem görev eklentilerinin çoğunu tüm sunucu tarzları kullanıyor: SkyBlock, Factions, PvP, Survival, Minigames hatta ve hatta lobiler(Şu kadar oyun oyna şu kozmetiği kazanırsın gibi) için bile kullanılıyor. Ama görev eklentisi yaparsanız, biraz altyapı gibi bir eklenti gerekli olabilir yani kişilere bırakılmış görev ekleme gibi, tamamen Türkçe yapmanızı arzu ederdim ama çok şey istedim. İyi dileklerimle...

MendeburMarul

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
130
Minecraft
Discord
Marul#6188
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı