Sol Reklam
Sağ Reklam

★ Ücretsiz ★ Arcade, Bedwars ve Skywars Plugin Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Arkadaşlar merhaba aşağıda linkinin bulunduğu eklenti paketlerini zamanında yapmıştım ve forumada paylaşmak istedim paketler tamamen bana ait idi isteyerek bu kanalın sahiplerine vererek paylaştım ancak tufan gencel kardeşimiz dosya.codan çalmıştı onun paylaşmasını istememiştim ancak buraya koyuyorum kendilerinin indirme linkinden indirebilirsiniz .

Bu kanaldaki paketler önceden kimse tarafından paylaşılmadı. İlk olarak bu kanala ücretsiz bir şekilde paylaşılmasını istedim. Dragon escapede vermiştim o paylaşılmadı ama bukkit türk kanalında paylaşacağım. Arenaları bungeecord bir paket.

Tufan kardeşimiz videoyu kaldırmış bendede yedeği yok, önceden kanalında izleyenler öğrensin paketin bana ait olduğunu

Üstdeki 2 videodanda anlarsınız benim yaptığımı ismim geçiyor. (Pakette ücretli eklentiler olabilir sorumluluğu bana ait değildir.) Arcade paketinde veritabanını sıfırlamalısınız yoksa 18 adet oyun modu bulunmakta 9u gider.

Son düzenleme:

Silinen üye 135761

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Atasci#4407

Elmaslar
85
Puanlar
1.555
Yer
Elazığ
Minecraft
MuhammedAtasci
Twitter
MuhammedAtasci0
Merhaba Tufan Gencel isimli YouTube kanalının sahibi bundan bir kaç ay önce sınırlı sayıda yaptığım ve 1 tanesini de çekiliş ile verdiğim paketi kazanmıştı bir kaç gün sonra YouTube kanalında benim paketimi paylaştı ama sonradan ne olduysa bilemiyorum kanalı kapandı sadece yan kanalı aktif ti bir şey yapmamıştım ,Umarım hak ettiğini bulur bu arkadaş.

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
Teşekkür ederiz paketler için :)

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Teşekkür ederiz paketler için :)
bir şey değil :)
Merhaba Tufan Gencel isimli YouTube kanalının sahibi bundan bir kaç ay önce sınırlı sayıda yaptığım ve 1 tanesini de çekiliş ile verdiğim paketi kazanmıştı bir kaç gün sonra YouTube kanalında benim paketimi paylaştı ama sonradan ne olduysa bilemiyorum kanalı kapandı sadece yan kanalı aktif ti bir şey yapmamıştım ,Umarım hak ettiğini bulur bu arkadaş.
Geçmiş olsun tufan gencel zamanında çoğu kişinin paketini farklı platformlarda paylaştı ve videolarındada ben yaptım demesi, onu Allah'a havaletmiştik. Bana videosunda orçun yaptı deseydi bir şey demeyecektim ancak ekibimle beraber yaptık demesi ne iş kardeşim. Türkiye'de https://www.spigotmc.org/wiki/bedwars-eggwars-the-smallest-bedwars-plugin/ (https://www.spigotmc.org/resources/bedwars.28113/) bu eklentinin ilk paket olarak türkçe bir şekilde yayılmasında ben görev aldım benim paketimi çalarak paylaştılar. Kanalında ki bedwars paketi evet oda bana aitti ve türkiyede ilk adam gibi hypixele benzeyen bir bedwars paketiydi bazı arkadaşlar bunu sattı-kullandı ama şu ana kadar bir şey demedim demekte istemiyorum benim yaptığımı öğrenseler yeter. Mesela bu söylediğim paketlerin datalarında WhiteEffect ismini umarım görmüşsünüzdür. Neyse artık ara sırada olsa ücretsiz paket yapıp paylaşacağım öğrenen herkese teşekkürler kitlemden çalındı biliyorum geri dönerseniz sizlerle ücretsiz bir şeyler yapabiliriz. Bukkit türk discord sunucusuna katılmanız yeterli sitede bulursunuz https://bukkitturk.cf

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı