• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Ücretsiz Alan Adı + 100 GB Hosting Sınırsız Bant Genişliği Aylık 1$

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

godaddy

Birisi mi Spawnlandı?
31 Mart 2017
0
0
0

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Not: Kampanya 100 GB Linux Hosting veya Windows Hosting EKNOMİK PAKET için geçerlidir. Yeni ve Eski müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Aynı Müşteri En fazla 2 kez kampanya kapsamında 100 GB Hosting ve Bedava domain alabilir.

Sipariş Nasıl Verilir : Kampanya linkine tıklayın, Açılan sayfada Ekonomik Paketi seçin, ardından ücretsiz alan adınızı seçin, Sonrasında üye girişi yapın veya yeni hesap oluşturarak siparişinizi verin. (İnternetten alışverişe açık Kredi Kartı, Banka Hesap Kartı ile sipariş verebilirsiniz.)

Dikkat: Lütfen sitede Para birimini USD Olarak seçiniz.

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

.

Xyria

Site Yetkilisi & Çevirmen
Site Yetkilisi
21
27 Mayıs 2016
44
133
440
Rhythm34
cyclonies#0035

Godaddy'den 2,83 ₺ ye 1 yıllık .com aldım şahsen memnun kaldım.

Elmaslar: OFEZA

godaddy

Birisi mi Spawnlandı?
31 Mart 2017
0
0
0

ewet dünyanın bir numarası[DOUBLEPOST=1491218470,1491218403][/DOUBLEPOST]ewet dünyanın bir numarası

Nugato

Zombi Geldi, Beni Yedi
26 Nisan 2017
269
54
440
AtalayBoss

Güzel Bir Şirket Ve Site Bende Bir Kere Aldım Memnun Kaldım

ismailçeliv2

Demir Cevheri Gibiyim
6 Temmuz 2017
195
74
540
Malware

TRY Para dilimini eklerseniz sevinirim.

Citrus

Amphisia | Web, Minecraft & Kodlama
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
897
678
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

GoDaddy den 4 kere falan domain aldım hepsinden de memnun kaldım. En son bi kdv geldi ekstra param kesildi ama olsun. Çok kötü değil 2 ay 2$ keşke daha fazla kullanabilsek tasarım ekibim için güzel bir site açıcaktım karar aşamasındayım alsam mı ? diye.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TRY Para dilimini eklerseniz sevinirim.
Dostum GoDaddy büyük bir şirket TRY para biriminde ekstra kdv alınmak zorunda. Ha deyince TRY eklenmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.