Sol Reklam
Sağ Reklam

Ücretli Konu Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
30-35₺ gibi bir bütçem var hareketli kaliteli bir konu tasarımı istiyorum yardımcı olabilecekler EmirhanSHN#9040

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Ek olarak skript de gerekli..

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, aslında @Creative Spects oldukça güzel tasarımlar yapıyor fakat bütçenizi aşıyor. Bu yüzden Classy ekibini önerebilirim.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
@Anathory , yardımcı olurmu bilmem.
Arkadaş asılsız iftiraları ve sinir bozucu hakaretleri sebebi ile kara listemde bulunduğundan, ona herhangi bir satış yapmama kararı aldım. Ayrıca diğer satıcılara da bir önerimdir; satış esnasında emirler yağdıran ve küçük istekleri gerçekleşmediği anda bile gelip sizi kötüleyen ve her türlü yerde size laf atan, adınızı dolandırıcıya çıkartan kişiliklere satış yapmayın. Bu arkadaş hiçbir merhameti, şansı ve iyi niyeti hak etmiyor, hak etmeyecek. Yalvarışlarına kanmayın, onun kişiliği böyle; önüne gelene boyun eğer isteği olana dek.

Kronox

Herkes yalan söyler.

Discord:

Kronox#0001

Elmaslar
56
Puanlar
6.435
Yer
Samsun
Minecraft
KronoxTR
Arkadaş asılsız iftiraları ve sinir bozucu hakaretleri sebebi ile kara listemde bulunduğundan, ona herhangi bir satış yapmama kararı aldım. Ayrıca diğer satıcılara da bir önerimdir; satış esnasında emirler yağdıran ve küçük istekleri gerçekleşmediği anda bile gelip sizi kötüleyen ve her türlü yerde size laf atan, adınızı dolandırıcıya çıkartan kişiliklere satış yapmayın. Bu arkadaş hiçbir merhameti, şansı ve iyi niyeti hak etmiyor, hak etmeyecek. Yalvarışlarına kanmayın, onun kişiliği böyle; önüne gelene boyun eğer isteği olana dek.
Herkes konusur hocam, sen yoluna bak boşver.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Peki, bir yazıyı bile değiştirmek için 30₺ istedin ben seni iyi bilmiştim. Kara listendeyken bile bana satış yapacaktın? Kara liste bir işine yaramaz dostum 100₺ versem direkt yaparsın bundan emin ol :)

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Dün akşam destek talebinde konuştuk sadece çok sıkıştırıyor zamanla onuda bırakır.

Son düzenleme:

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Peki, bir yazıyı bile değiştirmek için 30₺ istedin ben seni iyi bilmiştim. Kara listendeyken bile bana satış yapacaktın? Kara liste bir işine yaramaz dostum 100₺ versem direkt yaparsın bundan emin ol :)

Screenshot_2.png

Birincisi, bir yazıyı değiştirmek için 30₺ falan istemedim bir yerlerinden element uydurma hiç. Eğer mantıklı düşünürsen "hazır" tasarımlara verdiğin ücretin düzenleme ve emek ücreti olduğunu bilebilirsin. Normal şartlarda küçük düzenlemenlere çok uzun zaman geçtiği takdirde 5₺ ücret belirtirim fakat dediğim gibi sen kara listede olduğundan yapmış olduğum ve olacağım hiçbir indirimlerden faydalanamazsın. Bana sürekli uğraş veriyor olduğundan da ceza ücreti de ekliyorum. Ayrıca sana silah dayamıyorum, çaldığın zamanımın karşılığını vermeyeceksen hiç kalkışma siparişe. Şimdi dikleniyorsun fakat işin düştüğünde gene yalvarmaktan çekinmeyeceksin. Kişiliğin etkileyici.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
117
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Ayrıca tasarımcı bulundu konu kilitlenebi
Eki Görüntüle 96637

Birincisi, bir yazıyı değiştirmek için 30₺ falan istemedim bir yerlerinden element uydurma hiç. Eğer mantıklı düşünürsen "hazır" tasarımlara verdiğin ücretin düzenleme ve emek ücreti olduğunu bilebilirsin. Normal şartlarda küçük düzenlemenlere çok uzun zaman geçtiği takdirde 5₺ ücret belirtirim fakat dediğim gibi sen kara listede olduğundan yapmış olduğum ve olacağım hiçbir indirimlerden faydalanamazsın. Bana sürekli uğraş veriyor olduğundan da ceza ücreti de ekliyorum. Ayrıca sana silah dayamıyorum, çaldığın zamanımın karşılığını vermeyeceksen hiç kalkışma siparişe. Şimdi dikleniyorsun fakat işin düştüğünde gene yalvarmaktan çekinmeyeceksin. Kişiliğin etkileyici.
Yo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı