Sol Reklam

Twitch yayıncılığı için sistem uygunluğu ve soruları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
iyi akşamlar arkadaşlar
Twitch'de şubat ayının sonlarına doğru yayınlara başlamayı düşünüyorum
ilk öncelikle ilk sorum şu sistemim yayın için yeterlimi oyunlar falan çekeceğim çünkü.

-----sistemim-----
AMD Ryzen 5 3500 6 çekirdek 3.59 GHz
8 GB Ram DDR4
Radeon 550x
Directx 12
------------------

internet hızım 15 megabit ama taşınacağım için internetim değişecek.

2.sorum
eğer uygunsa sistem yayın yapmam için hangi programları önerirsiniz mesela kanal açıklamasını mesela hakkında tasarımlı resimleri hangi programla twitchdeki kanal alt bölümünde gösteriyorlar yayına facecam tasarımı falan nasıl yapıyorlar yardım eden olursa minnettar kalırım

(Not: hem sadece ben değil twitchde yayın yapmak isteyen dostlarımızda bilgilenmiş olur.)

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
İlk olarak erkan kartın ve ramin yayın için yeterli ama kaliteli bir yayın olmaya bilir OBS ya da StreamLabsı önerebilirim internetin de çok önemli yerine gelicek internetin iyi olduğundan emin ol.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
İlk olarak erkan kartın ve ramin yayın için yeterli ama kaliteli bir yayın olmaya bilir OBS ya da StreamLabsı önerebilirim internetin de çok önemli yerine gelicek internetin iyi olduğundan emin ol.

valla hocam idare etsinde izleyicileri pek rahatsız etmicek şekilde interneti türknetten bağlatmayı düşünüyorum zaten tabi alt yapı olursa onuda hesaba katarsak

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
valla hocam idare etsinde izleyicileri pek rahatsız etmicek şekilde interneti türknetten bağlatmayı düşünüyorum zaten tabi alt yapı olursa onuda hesaba katarsak
İsim de çok önemli ilgi çeken bir isim bulsan iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı