Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Twitch Üzerinde En Fazla İzlenen Oyunlar ve Yayıncılar Açıklandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
3512A4D3-1B41-4619-9DD6-43D42E59B809.jpeg

Twitch Üzerinde En Fazla İzlenen Oyunlar ve Yayıncılar Açıklandı!
Merhaba değerli Minecraft Türkiye okurları, bugün sizlere Twitch üzerinde en fazla izlenen oyuncuları ve oyunları tanıtacağım. Sıkı bir Twitch kullanıcısıysanız gerçekten konumu iyi okumanızı tavsiye ediyorum zaten dediğim gibi iyi bir Twitch kullanıcısıysanız gerçekten merak edeceğinizi düşünüyorum. Bildiğiniz gibi bu yıl birçok oyun çıktı ve birçok yeni yayıncı yayın hayatına başladı, peki bu yılın rekortmenleri ve birincileri hangi oyunlar veya kimler hiç merak ettiniz mi? Eğer merak ettiyseniz merakınızı dindirecek güzel bir konuyla karşınızdayım. Bu yıl tüm yayın platformları arasında en fazla saatlik izlenme Twitch'te en yakın rakibi ise YouTube bildiğiniz gibi bu yıl bir sürü yeni yayın platformu açıldı. Yeni açılan platformlar bu yıl gerçekten büyük bir gelişme sergilemiş.

7CF1581B-A873-4070-93F4-2E8BD11D3833.jpeg

En Fazla İzlenen Oyunlar
Değerli Minecraft Türkiye okurları, bu yıl ne çabuk geçti değil mi? Bir sürü yeni oyun çıkartıldı ve geçen yıla göre büyük değişiklikler gözlemlendi. Bu yıl listenin başında League of Legends oyunu bulunuyor. Gerçekten büyük bir gelişme sağlayarak sıranın başında kendisine yer bulmuş. Oyunun E-Spor alanında ki başarısı herhalde büyük bir etki sağlamış. Listenin ikinci sırasına gelecek olursak Fortnite oyunu büyük bir gerileme yaşamış ve birinciliğinden olmuş. League of Legends ile aralarında ki fark büyük bir fark ve gelecek yıl bence yine League of Legends birinciliğini koruyacak. Listenin üçüncü sırasında Just Chatting bulunuyor. Dördüncü sırasında ise Grand Theft Auto V oyunu bulunuyor oyun Fortnite'ın aksine büyük bir gelişme sağlayarak dördüncü sıraya kadar yükselmiş Grand Theft Auto VI çıktığında birinciliği çok rahat alacağını düşünüyorum.

FBF49988-FC00-406C-A138-154DA843C9CD.jpeg

En Fazla İzlenen Yayıncılar
Değerli Minecraft Türkiye okurları, bildiğiniz gibi bu yıl gerçekten yayıncı sıralaması çok değişti. Listenin birinci sırasına Tfue adlı yayıncı geçmiş. Listenin ikinci sırasında Shroud bulunuyor, bunun en temel nedeni Shroud ve Ninja'nın Mixer platformuna geçmeleri diyebilirim buna rağmen ilk 5 içerisinde kendilerine yer bulmuşlar eğer Mixer platformuna geçmeselerdi eminim ki aralarından birisi birinci diğeri ise ikinci olacaktı.

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke
Güzel bir konu olmuş. Ellerine sağlık. İstatistikleri ile vermen çok hoş <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Görünüşe bakılırsa bu yıl GTA 5 yayınlarının izlenme oranı %277 artmış ki yılların kaliteli oyunu nasıl her şeyi değiştirebildiğini görüyorsunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı