Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım twitch.tv/mudjekeewis | Oynarken öğrenmeye ne dersiniz?

Mudjekeewis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Mudjekeewis#1329

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
Mudcuk
Ben Ömer, 1986 doğumluyum, 1998'den bu yana bilgisayar oyunları oynuyorum. Espora çok ilgiliyim, her fırsatta katkı sağlıyorum. Ankara'da LoL 250 Arena'da 60 civarında LoL turnuvası düzenledim. E-gameshow da CS-GO ve LoL Turnuvaları düzenledim. Üniversite yıllarımda Cs 1.6 da çok sayıda turnuva düzenledim. Kendimde aynı zamanda bir çok turnuvada oynadım. Anime manyağıyım, 3.000 üzerinde bölüm rahat izlemişimdir.

Yazılım sektöründeyim, Growth Hacker (Hacker Değilim) olarak çalışıyorum. 2.5 yaşında bir kızım var.

Oyun dışında; web ve mobil tasarım, front end kodlama ( javascript, react, html, css) gibi konularda sizlere öğretici yayınlar açıyorum.

Kanalda gördüğünüz, yayında gördüğünüz her şeyin yapımı bana aittir. Görseller, videolar, siteler vs.

Tüm oyunları oynamaktayım. Neden burada tanıtım yapıyorum? Çünkü izleyicilerimizle kendi serverimizde minecraft da oynamaktayız.

Kanal: twitch.tv/mudjekeewis

Detaylar için kanaldan hakkımda kısmına bakabilirsiniz.

1593612518433.png
1593612530898.png

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Merhabalar foruma hoş geldiniz.

Varsa discord adresinizi öğrenebilir miyim?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten güzel yayınlar yapan bir Twitch yayıncısına benziyorsunuz. En yakın zamanda olan yayınınıza gelip izleyeceğim. Beni bekleyin ;) <3

Mudjekeewis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Mudjekeewis#1329

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
Mudcuk
Merhabalar foruma hoş geldiniz.

Varsa discord adresinizi öğrenebilir miyim?

Dc paylaşımı yasak olduğu için, kanal üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gerçekten güzel yayınlar yapan bir Twitch yayıncısına benziyorsunuz. En yakın zamanda olan yayınınıza gelip izleyeceğim. Beni bekleyin ;) <3

Seviniriz... :}

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı