Sol Reklam
Sağ Reklam

Twitch Ortaya Karışık Unlost Ekip Komik Anlar #1! Bir Ekip Hikayesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
3EAa9O.png

Bir önceki konuma yaptıkları güzel yorumlardan ötürü @Soul ve @MelihElkoca 'ya teşekkürlerimi sunuyor bu video hakkında yorumlarını bekliyorum <3

Dipnot: Videolarıma eleştiri yapabilirsin lakin biraz yapıcı eleştiri olsun lütfen. Düşüncelerinizi iyi açıklayabilirseniz iyi bir şekilde anlaşılacağınıza emin olabilirsiniz. Yeni videolarda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Kanalıma abone olmak isterseniz: Tıklayınız

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Gine harika montajlarından bir tanesi eline sağlık bir daha ki bu efsanevi montajı dört gözle bekliyorum haberdar et. ''Merhabalar, kanalımda Jahrein,WtcNN,ZeoNN,Unlost,Mithrain,Evonmoss,PintiPanda gibi yayıncıların komik ve önemli anlarını derlemekteyim.Abone olmayı unutmayın!'' <3

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Üğüğü çok komik Güzel olmuş üstte Melih hocamızın dediği gibi toplu yaparsan daha iyi bir hit yakalayabilirsin.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Gine harika montajlarından bir tanesi eline sağlık bir daha ki bu efsanevi montajı dört gözle bekliyorum haberdar et. ''Merhabalar, kanalımda Jahrein,WtcNN,ZeoNN,Unlost,Mithrain,Evonmoss,PintiPanda gibi yayıncıların komik ve önemli anlarını derlemekteyim.Abone olmayı unutmayın!'' <3
O zaman yarın sana özel hepsini bir araya getireceğim inşallah :D​
[DOUBLEPOST=1517842356,1517842307][/DOUBLEPOST]
Üğüğü çok komik Güzel olmuş üstte Melih hocamızın dediği gibi toplu yaparsan daha iyi bir hit yakalayabilirsin.
Ona dikkat edeğim yarın toplu twitch komik anlar derlemesi yapmaya çalışacağım.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı