Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

serkansamet

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Prelius#2072

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Prelius
Selam arkadaslar bu konuda twenor tarafından nasıl dolandırıldığımı anlatıp resimler ile kanıtlayacam

İlk resimden baslayalım
Bu resimde mapleri kendimiz satın aldık diyorlar fakat cogu kiside olan map ler
29Dv1d.jpg

Bu resimdede sıfırdan kodlama yaptıklarını idia ediyor diger resimlerde anlarız
TPzthf.jpg

Bu resimde youtuber olan atari kafanın sunucusunu yaptigini ve diger paketleri yaptigini soyleyip güven kazandırıyor
XQuiq3.jpg

Bu resimdede yaptigi paketlerde tps degeri 19 u gormez diyor (50 user)
WsjaLm.jpg

Burada ise batihost.com ile calistigini ve batihost yapamadigi paketleri kendine havale ettiklerini soyluyor ve gunde 2-3 paket yaptiklarını soyluyor
62BBty.jpg

Burada ise 40 TL verdigim ve gec kalınan rahat bi 1 hafta gecikti ve paketin benle birlikte 7 kisiye ayni paketi verip test etmis
RolNa3.jpg

Burada paket sıfırdan yapıldıgını soyluyor
E4uoWg.jpg

Burada ise paket gene gec kaldı makinanın silindigini idda etti
aBd3nU.jpg

Burada hatalarını kabul ediyorlar
v3gsFK.jpg

Burada sistem istedim aşırı ugrastırır dedi yapmadı soloturk 1 gunde yapti
jTfeZy.jpg

Burada alonemyth ın yaptigi paketi beğenmediğimi belirttim o da ben yapacam aksam teslim ederim dedi 1 hafta oyaladı
pz1ZUB.jpg

oyaladıktan sonra en iyisi iade dedi ve parayı atmadı
SZZbSe.jpg

Burada paketi editleyip vermis alonemyth ve forumda ondan baska sıfırdan kodlama paket yapan kalmadıgını idda ediyor burada celil alonemyth

Arkadaslar konumuz bu kadardı buraya kadar okudugunuz icin tessekur ederim sizde boyle dolandırıcılara kanmayın
Umarım iyi anlatabilmisimdir twenir42 den hala haber alamadım ve alonemyth da uzakmasaustu vardı e posta adresim discord hesabım skype hesabım orada yazıyordu calmıslar

Son düzenleyen: Moderatör:

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Konun çok yanlış. Burası Minecraft adı altında açılmış bir forum. İfşa forumu değil. Açtığın konulara dahada dikkat edebilirsin.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
:) sonunda ifşamı gördüm ya ölsemde gam yemem beni bilen bilir eğer böyle olduysa bir sebebi vardır sebebini burada yazmama gerek yok herkes biliyor skypede zaten

ufukmrj

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Konun çok yanlış. Burası Minecraft adı altında açılmış bir forum. İfşa forumu değil. Açtığın konulara dahada dikkat edebilirsin.
nede olsa burada olan üyeler değil mi?

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bilmedende konuşmak pek doğru değil lakin yorumumu yapmak en doğal hakkım. adam gibi paket yapanlar kısmına gelirsek bir tek irfan yok o konuda. mc-trde birtek irfan profesyönel paket yapıyormuş demeyin bana kendimi övmüyorum fakat diğer üyelerinde yaptığı paketlerin çoğu çöpmü sence? hadi diyelim çöp neden çöp diye sordunuzmu kendinize? devir değişti artık para olmadan efsane paket yapmıyorlar..

ufukmrj

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
:) sonunda ifşamı gördüm ya ölsemde gam yemem beni bilen bilir eğer böyle olduysa bir sebebi vardır sebebini burada yazmama gerek yok herkes biliyor skypede zaten
yazsana bizde öğrenelim

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Twenor'u;
çok iyi tanırım ilk skyblock sunucusundan beri adamın sunucularındayım...
"bu adam böyle birisi değildi , şimdide değil , ileridede olmaz!"
twenoru bilen bilir tanıyan tanır bilmeyende böyle bilsin!

serkansamet

Discord:

Prelius#2072

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Prelius

Bir sebebini bana yazabilirdin dolandırmana gerek yoktu alıntı paket filan paylasmana her neyse senin karanlık yüzünü herkez bilsin

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Twenor'u;
çok iyi tanırım ilk skyblock sunucusundan beri adamın sunucularındayım...
"bu adam böyle birisi değildi , şimdide değil , ileridede olmaz!"
twenoru bilen bilir tanıyan tanır bilmeyende böyle bilsin!
ben paketi yaptım teslim ettim celilde yaptı teslim etti beğenmedi ben bu adama verdiğim ücretli eklentiler paketin kat ve kat daha fazla maddi değeri var ama yaranamıyorum konunun açılması iyi oldu az heyecan katalım :)

serkansamet

Discord:

Prelius#2072

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Prelius

Bir sebebini bana yazabilirdin dolandırmana gerek yoktu alıntı paket filan paylasmana her neyse senin karanlık yüzünü herkez bilsin

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Telefon numarası gözüken yerleri kaparsan sevinirim. Telefon numarası gözüken fotoğrafları kaldırdım.

serkansamet

Discord:

Prelius#2072

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Prelius
Yal
ben paketi yaptım teslim ettim celilde yaptı teslim etti beğenmedi ben bu adama verdiğim ücretli eklentiler paketin kat ve kat daha fazla maddi değeri var ama yaranamıyorum konunun açılması iyi oldu az heyecan katalım :)
Yalnız bana verdigin paketi 7 kisi ve internete yaymak nedir ben sana 40 tl veriyorum

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
herkes benim gerçek yüzümü zaten biliyor kardeşim ben yıllardır bu forumdayım hani bu konu milletin fikrini 1 gram etkilemez.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Şu ifşa konularını açıp kendini haklı gösteren insanlardan nefret ediyorum gerçekleri söylemeyip sahteler ile kandırıyorlar herkesi..

@Twenor42 seni tanır sever sayarım bunu bilirsin bilmezsin bilemem Irfan içinde geçerli ben seni haklı görüyorum şahsen ayrıca twenor42 onaylı satıcı değil onaylı satıcı olmadığına göre @Joka 'nın yazdığını yazayim. "Onaylı satıcısı olmayanlardan dolandırılırsanız forum sorumlu değildir."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı