Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Tütün

UnfameTowny

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
135
Merhaba, sunucumda daha önce Smoking Pipes plugini bulunuyordu ancak efekt barındırmadığı için içime sinmedi ve kaldırmaya karar verdim. Şimdi yetiştirilebilir bir bitki olarak tütün ekleyen, işleme sürecini tamamen olmasa da azıcık ucundan ekleyen ve tüketimini efektli bir şekilde ekleyen bir skript veya plugin arıyorum. Plugin epey aradığım halde bulamadım şansımı skript ile deneyeyim dedim. Halihazırda yazılmış yoksa böyle bir skripti yazabilecek kendine güvenen var mı?

Eugop

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKeremmm#4065

Elmaslar
10
Puanlar
3.755
Minecraft
GereksizMan
Bende skript işinde yeniyim detaylı arama yaparsanız 4-5 tane skript bulabilirsiniz internette fakat bu skriptler genellikle hata verebiliyor daha önceden bende kullandım size önerim Smoking Pipes adlı eklentiyi kullanmaya devam etmeniz

UnfameTowny

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
135
Bende skript işinde yeniyim detaylı arama yaparsanız 4-5 tane skript bulabilirsiniz internette fakat bu skriptler genellikle hata verebiliyor daha önceden bende kullandım size önerim Smoking Pipes adlı eklentiyi kullanmaya devam etmeniz

Efektleri yok direkt. Oyuncular pipoya sağ tıklıyor ve içtiğine dair mesaj geliyor. Oraya bir duman partikülü spawnlamak bu kadar zor olmamalı yani.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı