Satıcı Tanıtımı Tusserte | Eskimişlerin üzerine bir çizgi çekin. - Görselliği önemseyenlerle birlikte, yeniliklere.

Tusserte

Eskimişlerin üzerine bir çizgi çekin.
Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
306
Puanlar
1.425
Zümrüt
0

Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Emekli
Team Quality
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.298
Puanlar
22.425
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Eski konu tasarımlarının yanı sıra bu tanıtım çalışmanız ile çıtayı bir üst kademeyi çıkararak takdire şayan bir çalışma yapmışsınız, hayırlı satışlar.

Tusserte

Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
306
Puanlar
1.425
Zümrüt
0

Eski konu tasarımlarının yanı sıra bu tanıtım çalışmanız ile çıtayı bir üst kademeyi çıkararak takdire şayan bir çalışma yapmışsınız, hayırlı satışlar.
Aslında bunu çok daha erkenden paylaşmalıydım ama yapacak bir şey yok :))

Ah, konuda söylemeyi unutmuşum. Eğer tasarımcıysanız tanıtım konusu tasarımı için bana ulaşın, meslektaşımsınız sonuçta, size iyilik yapmayıp kime yapacağım? :melek:

PucketNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Puanlar
0
Zümrüt
0
Minecraft
En başarılı bulduğum tasarımcılardansın.
Gerek samimiyet olsun gerek müşterilerin ile ilgilenmen olsun.
Başarılar...

patrick2dev

ölü.
Altın Üye
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
746
Puanlar
5.425
Zümrüt
0
yeniliklerden bahsedip bana yapılmış olan tasarımdan teknik araklaman ne kadar hoş. cidden şaşırıyorum bu tarz sloganlar atıp seviye aşamayanlara. bilmeyen veya anlamayanlar için ilgili görselleri atayım. aslında "yenilik" adı altında kullandığın diğer teknikleri de atmadan edemeyeceğim. yani elbette teknikleri kullanabilirsin problem yok da, kullanacaksan da "yenilik" dememelisin.
teknikleri boş versek dahi, tema (karanlık, arkaplan siyah) ve renk (kırmızı) araklanmış. hadi tekniği aldın, bari bakarak yaptığını gizle. Ayrıca yandaki ilerleme barı da forumda gezinenlerden alınmış. sanırım bu tasarımdaki tek "yeni" tekniğin kaplan kullanımı; o da Google'dan. eskilere çizgi çekmek istiyorsan önce sözde "eski" teknikleri kullanmamayı dene. yerinde saymaya devam!!

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png
Screenshot_9.png

Tusserte

Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
306
Puanlar
1.425
Zümrüt
0
yeniliklerden bahsedip bana yapılmış olan tasarımdan teknik araklaman ne kadar hoş. cidden şaşırıyorum bu tarz sloganlar atıp seviye aşamayanlara. bilmeyen veya anlamayanlar için ilgili görselleri atayım. aslında "yenilik" adı altında kullandığın diğer teknikleri de atmadan edemeyeceğim. yani elbette teknikleri kullanabilirsin problem yok da, kullanacaksan da "yenilik" dememelisin.
teknikleri boş versek dahi, tema (karanlık, arkaplan siyah) ve renk (kırmızı) araklanmış. hadi tekniği aldın, bari bakarak yaptığını gizle. Ayrıca yandaki ilerleme barı da forumda gezinenlerden alınmış. sanırım bu tasarımdaki tek "yeni" tekniğin kaplan kullanımı; o da Google'dan. eskilere çizgi çekmek istiyorsan önce sözde "eski" teknikleri kullanmamayı dene. yerinde saymaya devam!!

Eki Görüntüle 108952
Eki Görüntüle 108953Eki Görüntüle 108954

Öncelikle senin sözde satıcı tanıtımını gördüğümü, ondan bir şeyler çaldığımı iddia etmişsin. Eğer hala öyle düşünüyorsan biraz sonra atacağım görsele göz at derim. Eğer ben bulabiliyorsam attığım örneği ve ondan esinleniyorsam, senin tasarımını yapan arkadaş da muhtemeldir ki bunu yapmış. Benim bulduğum kaplan görselleri Google'da var, bir o kadar sizin gibi "geliştiriciler" de mevcut Google'da haberiniz olsun.
Ekran Alıntısı.PNG

patrick2dev

ölü.
Altın Üye
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
746
Puanlar
5.425
Zümrüt
0
Öncelikle senin sözde satıcı tanıtımını gördüğümü, ondan bir şeyler çaldığımı iddia etmişsin. Eğer hala öyle düşünüyorsan biraz sonra atacağım görsele göz at derim. Eğer ben bulabiliyorsam attığım örneği ve ondan esinleniyorsam, senin tasarımını yapan arkadaş da muhtemeldir ki bunu yapmış. Benim bulduğum kaplan görselleri Google'da var, bir o kadar sizin gibi "geliştiriciler" de mevcut Google'da haberiniz olsun.
Eki Görüntüle 108957
Teknik aynı çıkmış olsa da, teknik benzerliği çok da problem değil. Dediğim gibi konu teknik kopyalamak değil zaten, yenilikçiyim demene rağmen teknik kopyalaman. İnsan yenilikçiyim diyen birini görünce yenilik bekler, klasik. Ama yine de gördüğün teknikleri alıyorsun; benimkinden veya attığından fark etmez.

Tusserte

Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
306
Puanlar
1.425
Zümrüt
0
Teknik aynı çıkmış olsa da, teknik benzerliği çok da problem değil. Dediğim gibi konu teknik kopyalamak değil zaten, yenilikçiyim demene rağmen teknik kopyalaman. İnsan yenilikçiyim diyen birini görünce yenilik bekler, klasik. Ama yine de gördüğün teknikleri alıyorsun; benimkinden veya attığından fark etmez.
Dediklerine bakacak olursak sizin dağlara taşlara çıkardığınız "teknik"ler isminize şayan olduğu gibi tasarımınıza da yansımış, kimin fikridir bilinmez. Vakti zamanında edilmiş şu söz öbeğiyle mesajınızı cevaplandırıp konunun uzamasından filhakika rahatsız olduğumu belirteyim, "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz."

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Zümrüt
0
Minecraft
Sonunda yazım hatası olmayan bir konu, tebrikler. Herkes açtığı tasarım konularında Türkçede yazım hatası yapıyor, helal olsun siz yapmadınız!

Melowdy

Zaman iyi yazardır; her zaman mükemmel sonu yazar.
M & A
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
270
Puanlar
4.125
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
Minecraft
Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama "yenilikten" bahsederek klasik bir çalışma ortaya koymuşsunuz. Bir kaç animasyon hoş olmuş, bir düzensizlik var gibi duruyor tasarımda. Yorumlardan anladığım kadarıyla samimi, hoş birisin, başarılar <3.

Sanke

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
43
Puanlar
0
Zümrüt
0

Eki Görüntüle 108952
Eki Görüntüle 108953Eki Görüntüle 108954
Bu forumda kullanılan çok tekniğin hepsi behance'de var.Hepsi ordan alınma, 10 görüntüleme alan bir yerden alırsam ben de zaten siz de farketmezsiniz.Şu kadar ufacık bir detaydan dolayı bir tasarımcıya çalmışsın demek ne kadar kolay xd

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı